Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy menyecske ruhának?

Figyelt kérdés
Az esküvőm előtt állok, de nem találtam megfelelő menyecske ruhát. Milyet illik? Pirosat? Illetve tudtok ajánlani erre jó üzleteket?
2022. ápr. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Először is, nem kötelező a menyecske ruha. Ha akarsz, maradhatsz végig a menyasszonyi ruhádban.

A menyecske ruha hagyományosan piros. De választhatsz más színt is, amiben jól érzed magad, ami jól áll. Érdemes olyan darabot választani, amiben kényelmesen, felszabadultan tudsz táncolni, amire nem kell annyira vigyázni, mint a menyasszonyi ruhára. Általában éjfél után szokás átöltözni, hiszen az esküvő napja véget ért, és már nem menyasszony, hanem új asszony vagy. Ilyenkorra már általába elszabadul a buli, és neked az egyetlen dolgod, hogy élvezz ki minden percet.

2022. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nincs olyan, hogy kell.


Ha olcsóbban szeretnéd megúszni, akkor nézz körül fb-n tematikus csoportokban(pl menyasszony börze, alkalmi ruha keresős csoport), marketplace.

Ha újonnan szeretnél vásárolni akkor pl crystal Pécs, grazia store. Vannak akik az envyből veszik meg.


Elsősorban az a kérdés, hogy te eddig miket néztél és miért nem volt megfelelő.

2022. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2022. ápr. 9. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen, amiylet szeretnél. Hagyományosan piros, de ezt már olyan régen nem tartják. Én 20 éve voltam még gyerekként egy esküvőn, ahol a menyasszony kék ruhába öltözött át éjfélkor. Én nem komplikáltam túl a menyecskeruha kérdést. Vettem egy fuxia színű alkalmi ruhát az Orsayben. A nővérem pedig varratta, ugyanott ahol a menyasszonyi ruháját is.
2022. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!