Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézek ki ebben a ruhában?

Franciasrac kérdése:

Hogy nézek ki ebben a ruhában?

Figyelt kérdés

[link] - Itt a kép :)

Egy 1-től 10-ig terjedő skálán hogyan értékelnétek ezt a ruhát? Meg így hány évesnek nézek ki? Szeretnék egyszer buliba menni ebben de nem tudom ha más szempontból eléggé jól is tűnik, azért kérem legyetek őszinték, nyitott vagyok minden kritikára!



2022. ápr. 1. 19:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
A bőrdzseki rendben van. Az ing is, de vasald ki. Az öv katasztrófa. Egy visszafogottabb, keskenyebb fazont választanék. A nadrág elmegy, én lecserélném egy picit szűkebb fazonra (de nem skinnyre). Igazából csak az öv nem tetszik. N
2022. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg borzasztó. :/
2022. ápr. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a dzseki amúgy tetszik, kicsit retro, de király. Viszont sötét nadrággal sokkal jobb lenne. Az ing meg gyűröttnek tűnik, de amúgy sem tetszik, tipikus "érettségiző" szín és fazon. Szóval szerintem nem annyira nagyon gáz, de nem is jó. A dzseki felhúzza, a többi nem tetszik.
2022. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!