Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női nadrágokat miért csak...

A női nadrágokat miért csak derék/csípő szerint méretezik, szárhossz szerint miért nem?

Figyelt kérdés

A férfi nadrágokon a szárhossz mérete is fel van tüntetve, és egy derékbőséghez van vagy 6-7(ha nem több) külnböző szárhosszúságú nadrág. Nőinél ez miért nincs? Egyetlen egy üzletben találkoztam csak eddig olyannal, h volt alacsony, normál és magas fazon is néhány női nadrágból.

Nem kellemetlen ez a 165 cm alatti és a 175 cm fölötti nőknek? Mert ez a standard méret kb nekik megfelelő csak, én 163 vagyok és van, hogy nekem is hosszú.



2022. márc. 29. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sosem találtam még olyan testhez álló farmert, aminek jó lett volna a méretezése. Nem vagyok túlsúlyos, viszont az átlagnál szélesebb csípőm/lábam van, így ami azon a tájon jó, az mindig hosszú. Ha netalán rámjönne és nem is hosszú a szára, akkor meg hülyén áll rajtam.
2022. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
160 cm vagyok, ez lemaradt (előző voltam)
2022. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
159 centi vagyok. 2 évvel ezelőttig az összes hosszú nadrágomat fel kellett hajtani, mert hosszú volt mind. Most, hogy végre változott a divat, már a 3. nadrágot veszem, hogy pont a bokámig ér, és nem kell felhajtani semmit. ☺️ Az első ilyen nadrágot H&M-ben, a másik kettőt kínai boltban vettem.
2022. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az 1-2 nem a kérdésre válaszolt...
2022. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
* 1,3
2022. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van szár alapjan nadrág csak azok nem 5 ezres fast fashion.

G star raw, Hugo Boss, Hilfiger és sok márkának is van szárhossza.

2022. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a férfi nadrágok a fast fashion üzletekben is így vannak méretezve
2022. márc. 30. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

4.vagyok

Az 1,3 100%-on áll én 33-on.

A kérdés úgy hangzott: MIÉRT nincs szárhossz méretezés?

Erre ők leírják a saját kis sztorijukat...no comment.

2022. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!