Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az a stílus amit Chris Lowe,...

Az a stílus amit Chris Lowe, a Pet Shop Boys billentyűse képvisel, fiatalabb férfinak mennyire áll jól?

Figyelt kérdés

[link]

Most nem a régebbi, színpadias cuccokra gondolok, hanem azokra a képekre ahol ilyen laza utcai szerelésben van: napszemüveg, baseball-sapka, pulcsi, farmer meg hasonlók. Nekem (25 éves vagyok) kifejezetten tetszik és kényelmes az ehhez hasonló öltözködés, sokkal jobban szertetem a laza, sportos, kényelmes ruhákat illetve a sapkát és napszemcsit, mint a ma divatos stílusokat, de őszintén szólva nem sok embert látok manapság így öltözni. Gáz ez utcára, mindennapi öltözéknek, vagy mondjuk randira?



2022. márc. 29. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem áll jól férfiakon egyáltalán, de azt vegyél fel amit te akarsz és amiben jól érzed magad, senkinek nincs beleszólása abba, hogy mi van rajtad (kivéve ha meztelen rohangálsz az utcán persze:D)
2022. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

imádom ezt a pasit. És hogy a kérdésre is válaszoljak, oda vagyok a laza stílusáért, szerintem nagyon menő, ahogy fel tud öltözni. Nekem bejönnél így. :D

Randira mondjuk a sapkát elhagynám, ha csak nincs tél.

2022. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!