Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáznak tartjátok utcára a...

Gáznak tartjátok utcára a papucsot? Ha igen, kiken?

Figyelt kérdés
A nyaralóövezet, vízpart, strand kivételt képez, ott értelemszerűen mindenkin elfogadható, és nem is arra az alkalmakra szól a kérdés, amikor ki kell öltözni, hanem normál hétköznapra.

2022. márc. 23. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Mindenkin.
Fiúkon, férfiakon (kortól függetlenül).
Felnőtt embereken (nemtől függetlenül).
Felnőtt férfiakon.
Senkin.
42 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tartom gáznak. Nyári melegben a fél város abban flangál.
2022. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Mindenkin gáz, tiszta retek lesz a láb a kutyaxaros portól.


És nem is védi semmi a lábat a sérülésektől. Én láttam nőt, akinek szó szerint, letaposták a körmét a villamoson.

2022. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen papucs.

Vannak nagyon szép és igényes darabok. De egy flip flop budapest belvárosában gáz. Vízparti városokban nyilván kivételt képez.

2022. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Váááhh, gyűlölöm a papucsosokat. Millió egyéb ok mellett azért is rühellem a nyarat, mert szinte minden városlakó teleizzadt műanyag strandpapucsban slappog. Undorító.
2022. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barbie0022 ***** válasza:
100%

Igazából engem nem zavar, mindenkinek a saját dolga, hogy mit vesz fel. Néhány srácon még jól is áll szerintem.

Ha viszont igénytelen, undorító lába van valakinek, akkor nem biztos, hogy a legjobb választás számára.

2022. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!