Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merre csináltassak egyedi póló?

Merre csináltassak egyedi póló?

Figyelt kérdés
Hali!Úgy gondoltam, hogy Photoshopban összerittyentek valami jó kis mintát és ezt szeretném valahol rányomtatni egy pólóra. Na most ha a Gugliba beírjátok, hogy "egyedi póló", akkor kihoz rengeteg találatot, de én arra lennék kiváncsi, hogy nektek van-e ezzel kapcsolatban tapasztalatotok, hogy hol a legolcsóbb, legjobb minőségű stb. Köszi.
2010. szept. 13. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én miskolcon csináltattam a LÉzerpontban nagyon jó minőségben vasalnak ruháa mintát és te viszed a mintát pen drive-on.
2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ez a vasalós módszer, de nem a legtartósabb, viszont olcsó.

A másik a szitanyomás, de az drága a sablon miatt, ha csak 1-2 db-ot akarsz akkor nem éri meg. (nekünk a kicsi és a nagy sablon volt együtt 12 ezer de csak 1x kellett kifizetni). A végleges árat itt a póló minősége és milyensége is megszabja.

2010. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én konkrét weboldalakra, helyszínekre gondoltam, de azért köszi. Egyébként pesten lakom.
2010. nov. 2. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!