Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba holnap cicanacit...

Suliba holnap cicanacit szeretnék felvenni egy hosszabb felsővel, de meddig érjen a felső?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem akarok túlságosan feltűnő lenni akkor ez nagyon feltűnő lenne mármint fekete cipő és zokni,cicanaci és egy világoskék felső?és ha igen akkor mit csináljak h ne legyen az? értelmes válaszokat lécci,köszönöm előre is
2010. szept. 12. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
a felső mindenképp takarja a popsit, inenntől kezdve mindegy milyen hosszú, amúgy a leírás alapján nem tűnik feltűnőnek, a cipő remélem nem tornacipő/sportcipő, mert azzal nagyon nem mutat jól, inkább vmi balerina
2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Cicanaciban elég feltűnő leszel, tök nyolc mit veszel fel hozzá. Ja, nem, mindenki ezt hord, bocsi, nem leszel feltűnő.
2010. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
feneked alá jaja
2010. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 12. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Feneked alá érőt, tunika fazonút vegyél fel.

Én simán hordok mondjuk cicanadrágot, de általában szoknyát veszek rá(nem farmert!!) és úgy egy felsőt. Szerintem semmi extrém nincs benne, ha nem hosszú felsővel húzod fel, a fekete cicanadrág nem r!bancos(jó, egy 30centis sarkú cipővel, vörös rúzzsal, csöcskidobós felsővel az) ha jól választasz hozzá felsőt és cipőt meg kiegészitőket. :)

2010. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én sima pólóval is hordok cicanacit.sztem nem kell takarja a popsit.max vegyél fel hozzá egy vastagabb övet ha zavar...

16/L

2010. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!