Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyát harisnyával vagy...

Szoknyát harisnyával vagy nélküle jobb hordani?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 17:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Harisnyával.
2022. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Nélküle, sokkal kényelmesebb, és szebb szerintem. Amúgy nem vagyok fázós.
2022. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Cubina ***** válasza:
55%

Akinek nagyon szép a lába és hibátlan a bőre (nincs tele anyajeggyel, narancsbőrrel, szőrrel, seprűvénákkal, foltokkal), és még szép barna is, annak nagyon jól áll a szoknya harisnya nélkül is, illetve bűn lenne harisnyával takarni egy hibátlan lábat.

Akinek problémás a lába, vagy összeér fent a combja, olyankor előnyösebb a harisnya az összeérés miatt főleg, és elfedi az ilyen-olyan hibákat. Optikailag karcsúsít is a harisnya, főleg ha sötétebb árnyalatú.

Ezért hordok én mindig harisnyát a szoknyához, abban nem látszanak a problémáim. :)

Ha tökéletes bőröm lenne, biztos nem hordanék harisnyát.

2022. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, lesz majd egy fiú, akinek pont a te állítólagos "problémáid" fognak tetszeni.

A nők ritkán fogadják el saját magukat.

2022. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
én szoknyát hordok mindig mert munkahelyemen kötelező a szoknya harisnyával. igy számomra nincs választás de szerintem illik is hozzá viselni a harinacit. télen vastagabbal hordom nyáron pedig a legvékonyabbal. én ezt helyesnek tartom szerintem jó kis viselet annak ellenére h nekem néha picit kényelmetlen tud lenni.
2022. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7%

Ez így van 17 es.

Egy csinos nőn a rövid szoknya bomba tud lenni.

Főleg ha egy szép körömcipővel párosítja.

Ez az a bizonyos eset, amikor a férfiaknál az ész megáll, a f@sz meg feláll.🤭

2022. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

Én jobban szeretem vastag pamutharisnyával télen. Olyan kényelmes mintha melegítőben lennék, közben meg mégse néz ki toprongyosan. :DD


+ olyankor nem aggódok ha fúj a szél. Emiatt nem szeretek átlátszatlan harisnya nélkül szoknyát venni.

2022. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%

16!

Épp lenne választásod, és a többi kolléganődnek is, csak most is a vírus hiszti bebizonyította, hogy a magyar az egy birka nép!

T. a kivételnek.

14.

Nekem férfi létemre a szőr kivételével szinte minden negatívitás jelen van és akkor én is vegyek fel harit?

Hihetetlen hogy mennyire hiú pár nő aki ezek miatt rejtegeti a lábát.

2022. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

19.

Sajnos nem csak a magyar nép, hanem az egész világ bekapta ezt az őrületes maszlagot.

Még ha csak a magyar népet érintené, de sajnos nem. Pont az a baj, hogy az egész világot behülyítették.

És mi jön még ezután?

Nyárra teljesen megszűnik, de ősszel újra jön az állítólagos 6. hullám.

Ez már tényleg nevetséges. Ez már nagyon átlátszó trükk.

2022. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs túl nagy meleg, akkor mindenképpen harisnya :).
2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!