Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nekem most hányas...

Szerintetek nekem most hányas méret kellene?

Figyelt kérdés

Sinsaynél nézegettem farmert de a mérettáblázat alapján sehogysem tudom magam belőni. 175 cm vagyok 81 es csípővel. A 32 méretnek jó a csípője de a magassága csak 164 centi. a 38-40 esnek jólenne a magassága de annak meg óriási lenne a csípője mert az meg 96-100 cm.

A lidl farmerom pl az 38 as az tökéletes rám de sinsaynél így nem merem megrendelni a bolt meg nem opció felpróbálni mert nincs a közelben.

Szerintetek?


2022. febr. 4. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

ha jól tudom, a sinsay ingyen cseréli a terméket, de nézz utána az oldalukon :)

nem tudom melyik méret lehetne jó neked. sokszor vagyok bajban én is, mert pl. a lidl-s m-es nadrág rövid, az l-esnek pedig bő a dereka, combja, feneke... azok a nadrágok egyszerűen nem nekem valók, más fazon kell

2022. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lidl-ben árulnak ruhákat? :o
2022. febr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 nek. Köszi a valaszod. Igen ingyen cseréli de postázgatni amilyen lassúak mostanában sajna elég sok idő lenne :'D


2 nek meg. Igen árulnak elég gyakran és eleg sokat. Fehérneműt, pólót farmert mindent. Férfi és női ruhákat is. És ami azt illeti árához képest nagyon jó is ráadásul. Van onnan pl. 1 fekete pólóm ami van már vagy 5-6 éves de meg mindig szép mély fekete nem fakult ki pedig volt hordva rendesen, de úgy minden ruhaneműkkel megvagyok onnan elégedve.

2022. febr. 5. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
de ott nem lehet felpróbálni őket, akkor hogyan vásároltok ruhákat? 😅
2022. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megveszem szemre és ha nem jó 1 szó nélkül kicserélik blokkal vagy visszaadják az árát.

Meg lidl honlapján van 1 méretkalkulátor amibe ha beírod a méreteid kiszámolja hányas lesz a jó.

2022. febr. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!