Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz 38-39-es lábméret...

Mennyire gáz 38-39-es lábmérettel 40-es cipőt rendelni?

Figyelt kérdés
Összes méretben elfogyott, kivéve a 40-es. Ez a cipő boltokban nem kapható, az emag szállítaná, azok asszem megbízhatóak, ha esetleg nagy, visszaviszik nem?

2022. jan. 1. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz egy mérettáblázatot inkább
2022. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem magassarku akkor szerintem nem rizikós
2022. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Emaggal kapcsolatban elég sok panaszt olvastam mát GYIK-en is.


Online sosem rendelnék lábbelit, azt kizárólag személyesen, ahol fel lehet próbálni.


Lehet, hogy pont jó lesz, de lehet, hogy leesik majd a lábadról.

2022. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem értem miért a "gáz" szót használod. Nem az főleg ha jó, mérettáblázaton meg tod nézni milyen kell és h jó e
2022. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tuti nem vennék olyan cipőt ami nem jó rám

postaköltségért majd szépen visszaküldöd és elveszted az oda-vissza szállítás árát meg egy cosmó időt az életedből

2022. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van mérettáblázat a belső talphosszra? Ha igen, mérd le a lábad, lehet, hogy jó lesz vagy csak picit nagyobb, vannak kisebb méretezésű márkák.

De alapvetően 2 számmal nagyobb cipőt rendelni nem célszerű, nagy eséllyel lesz bazi nagy rád.

2022. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 39es a lábam. Vettünk egy téli bakancsot 41est, és jó rám, igaz van benne lúdtalbetét
2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*lúdtalpbetét
2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!