Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi leggings melyik üzletben...

Férfi leggings melyik üzletben kapható?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
homishop.hu
2021. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Decathlon. Sí alaöltözöknél keresd.
2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
B*zi
2021. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Sima egyszínű nőit hordok, a férfi leggings kényelmetlen.
2021. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Na, és megjött a két igazi férfi aki inkább hiú kisfiú akik minden ilyen kérdésnél bizonygatják, hogy ők nem fáznak a bő szárú férfias nadrágjaikba, és sportolni is egyenruha térdgatyát viselnek, ők azok akik ilyen kérdésnél mindég itt vannak, de még nem jöttek rá hogy mindenki leszharja az erőlködésüket.

Igaz? 1,3.

2021. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

5

A te erőlködéseddel mi pont így vagyunk, tudod? :D

2021. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

5.-re.


Sporthoz és túrához aláöltözőt hordok. Az nem "macskanadrág".

2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, kedves 7-es, isten őrizzen ,hogy valamilyen ruha tapadjon egy férfi testhez.

Értem én…

2021. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Én itthon sporthoz mindenféle rövidnadrág nélkül hordom, pár éve már van barátnőm és soha nem állt fel egy fiúra sem. Szerintem aki melegezi az ilyet, annál hatalmas gondok vannak, gondolom nem lát ilyet a h&m és a newyorker kirakatában, mert neki az a menő, ha valaki már nem úgy öltözködik, akkor kilóg a tömegből, nem is ember stb... Javaslom az ilyen embereknek kipróbálni, hogy milyen baromi kényelmes és nem divatmajomkodásból öltözni, hanem funkcionálisan és kényelmesen, másrészt meg a nőknek is kilátszik mindene, aztán szerinted őket mennyire érdekli ?
2021. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Itthon és sporthoz is*

Vannak amúgy kimondottan férfi leggings márkák, úgy keresd, hogy: meggings.

Én sima nőit hordok, mert az a legolcsóbb és egyébként unisex, mert ami full feszül abból nincs férfi-női, szóval a leggings az unisex !

2021. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!