Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Rendeltem too...

Lányok! Rendeltem too naked-ről fekete csillogós flitteres rucit. A ruha maga az álom és szuperül is áll, DE ISZONYATOSAN SZÚR!! 😢 Más is járt így ? Ennek ilyennek kell lennie vagy hibás darabot fogtam ki?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mar flitteres cuccom, igaz nem Too Naked de az is szurt.
2021. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a flitter miatt van.

Vegyél fel alá egy bodyt.

2021. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a tippet!

Megmondom őszintén azt hittem hogy ennyi pénzért egy vékonyka anyagot már csak varrnak bele.

Bodyval az egybe ruha nem túl meleg ?

2021. dec. 7. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a figyelmetekbe a Reddit nevű alkalmazást, ezen belül is a r/guccsi_kivi csoportot.

Itt eléggé ki van tárgyalva a ruha márka (is).

Többek között arról is szó esik, hogy Kínából vannak rendelve a ruhák, és magyarként eladva, ezt több bizonyíték is alátámasztja :)

2021. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ez erdekes, koszi! Mar bennem is felmerult a gyanu, hoyg HV cuccai DHgaterol vagyok, ketlem, hogy a vallalkozasai ennyit kitermelnenek, hogy hetente tobb par eredeti Gucci meg LV cuccra telik...
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*vannak, nem vagyok 🤣
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, többek között erről is van ott szó, hogy nem minden az, aminek látszik nála :)
2021. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne.. De ez a ruha tényleg gagyira sikerült ennyi pénzért..
2021. dec. 26. 21:57
 9/10 anonim válasza:
100%
Nagyon gagyi márka, sajnos én is rendeltem tőlük. Ennyi pénzért átverés az egész. A flitteres ruha nekem is iszonyú szúrós volt, ami még nagyobb gond volt, hogy borzasztóan rövid. Vissza is küldtem, az már más kérdés, hogy azóta (1 hónapja) se kép se hang tőlük.
2022. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen.. Valahogy én is így gondolom. Az a ruha nagy csalódás volt..

Ennyi pénzért kínaiba jobb minőséget kapok kb.

Nagyon sajnálom mert elég nagy reményekkel vásároltam meg a ruhát..

2022. jan. 28. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!