Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mennyire nevetséges utcára?

Ez mennyire nevetséges utcára?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a kabát, de síelni a covid óta nem voltam. Utcára ilyen esős időben vagy télen mondjuk nagyon ciki lenne?


[link]


2021. nov. 26. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó utcára is, megfelelő cipővel és nadrággal.
2021. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát télen többnyire csak farmerben járok, abban van több színem, kék, szürke, fekete.
2021. nov. 26. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jársz olyan helyeken, ahol könnyen bekoszolódik, akkor jó.
2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudsz rá vigyázni, akkor jó utcára. Nekem nem ízlésem, de lehet, hogy neked jól áll.
2021. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nekem tetszik. Nyilván nem magassarkú csizmához hanem sporotosabb öltözékhez, de amúgy szuper.
2021. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik, de arra jutottam, hogy nem vagyok elég bevállalós ahhoz, hogy egy sídzsekit hétköznap is hordjak utcán. 😅
2021. nov. 27. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 nekem sok ismerősöm hordja bakanccsal, fel sem tűnt volna, hogy sídzseki, hogyha nem mondják. A legtöbb embernek nem fog ez feltűnni.
2021. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!