Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gázak az utánzat táskák?

Nagyon gázak az utánzat táskák?

Figyelt kérdés
vettem egy táskát, ugyanolyan mintha eredeti lenne, a felirrattól kezdve a mintán át, bele van varrva a belsejébe még a márka neve is.A külömbség, hogy egy százezressel olcsóbban vettem meg.nem ciki ilyet hordani?Másnak is van?
2008. dec. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki

meg kinek miköze hozzáá ne azt nézdd hogy mások szerint így meg úgy hanem hogy neked jó e

meg nem kell azt nekik tudni hogy nem eredeti

meg ha nem látszik rajta hogy nem eredeti akk sztem nincs gond

mennyyibe kerül annak a táskának az eredetije??^o)

2008. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
100000Ft környékén vannak...én pár ezerért megvettem....
2008. dec. 13. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! :) Nem ciki.

Nekünk is turkálóból van (eredeti) Gucci táskánk, véletlenül ;)

De amúgy meg nekem pár százas, táskáim is vannak és mindenki dicséri. 2000nél többet soha nem adok ki táskára, mégis extravagáns és divatos az összes, és mindenki kölcsönkéregeti :)

2008. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én nem hordanék nem eredeti táskát, úgy érezném elárulnám a nézeteim:)

egyébként egyedül akkor gáz kamu táskát viselni, ha még jóindulatból sem gondolná a szemlélő hogy nem hamisitvány, szóval tessék igényesen öltözködni mellette:))

2008. dec. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: akkor ti biztos gazdagok vagytok :))
2008. dec. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló: Igényesnek öltözöm mellette, és igen jó minőségű, márkájú ruhákba járok, de arra sajnos(?) nincs keretem, hogy több százezer Ft értékű táskát vásároljak, holott nagyon tettszenek ezek a táskák...és ez az utánzat teljesen olyan mint az eredeti.

Soknál van, hogy a nevét rosszul írják, 1-1 betűt felcserélnek, de itt minden olyan mint az eredetin:)

2008. dec. 14. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nos, én nem akarnám, hogy valaki azt higgye, egy százezer ft értékű táska fityeg a vállamon


nem gázak az utánzat táskák, hogy a kérdésedre is feleljek

2008. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2008. dec. 14. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordanék 100 E ft. táska utánzatát. Aki megengedhet magának, egy 100 E ft-s táskát, annak nyilván 100 E ft-s cipője, 50 E ft-s kabájta is van.Ja és egyértelműen nem busszal jár, hanem mondjuk a négy karikással. HA ilyenjeid nincsenek, szerintem nagyon elüt a táska a többi cuccodtól, akármilyen jó minőségűek is legyenek. Valahol olyan ez mint az 5 E ft-s Gucci napszemüveg.
2008. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!