Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kristen Stewart fanok! Melyik...

Kristen Stewart fanok! Melyik üzletben lehet Kristen ruháihoz hasonlóakat venni?

Figyelt kérdés

Aki tud valamit, az írjon ! Fontos lenne!

Köszönöm.


2010. szept. 5. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fan, de azért írok ha nem baj. :) Ha pl. közel laksz Debrecenhez akkor ott a fórum, azon belül, Stradivarius, Pull and Bear, H&M, Bershka. Vagy Budapest Westend (ugyanezek az üzletek). És itt egy link Kristen öltözködési stílusáról:


[link]

2010. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fan vagyok ^^ Na szóval, ha az olyan ruháira gondolsz amiket ilyen paparazzi képeken látsz rajta, ezek az egyszerű pólók, meg pulcsik, akkor azokat turiban találsz. De komolyan, én hasonlókat turiban találok. :)
2010. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ne majmollj mást!!! legyen már saját stílusod!
2010. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első két válaszoló köszönöm szépen!

am debreceni vagyok :D szal köszi :D

utolsó van saját stílusom,de azért köszi.

2010. szept. 5. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
ez a link nem vmi reális, mert kristen soha nem venné fel ezeket a cuccokat, kivéve 1-t2-t.. teljesen stílustaalan a csaj.:D vagy ha nagyon akarjuk ráfoghatjuk hogy sportos, és akkor tornacipő, farmer laza pólók, pulcsik..
2010. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha lenne saját sítílusod nemakarnál ugyöltözni mint ő (3. válaszoló
2010. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

nem akarom, ismétlem NEM akarom utánozni,mert nem is tudnám, van egy pár ruha darabja ami nagyon tetszik és hasonlóakat szeretnék keresni.

DE HA NEM TUDSZ NORMÁLIS VÁLASZT ADNI AKKOR HÚZZ EL INNEN A P***BA!

2010. szept. 9. 14:17
 8/8 anonim válasza:

szerintem nemigazán ezekben az üzletekben lehet ilyeneket találni ezek túl divatosak bár Kristen is már jóval jobban öltözködik mint régebben amúgy folyton csak egyszerű alapdarabokat hord:farmer, fehér poló, bőr dzseki, és tornacipő

én divattervező leszek de nekem tetszik a stílusa:)

2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!