Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Autodidakta módon meg lehet...

Autodidakta módon meg lehet tanulni ruhákat varrni?

Figyelt kérdés
Vonz a divat, a ruhák.... És szeretnék akár boltba/kifutóra ruhákat tervezni és varrni. Lehetséges?

2021. okt. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Pénzed mennyi van?Mert az kell ahhoz, ha saját ruhákat akarsz piacra dobni.Akkor már elmehetnél egy varrótanfolyamra is, ahol az alapokat megtanítják.
2021. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A szabás-varrást meg tudod tanulni, a neten is van sok minden, ami segít.

De ez még közel sem elég ahhoz, hogy tervezni is tudj, illetve amit megterveztél, azt meg is tudd valósítani.

Ha eddig el is jutnál, ahhoz, hogy valamennnyire is befuss, megfelelö ismeretség szükséges, hogy el tudj indulni.

2021. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

#2est kiegészíteném azzal, hogy emellé nagy segítség, ha istenadta tehetség vagy. Arànyérzék a kulcsa, én úgy vettem észre. Kb 10éve varrok magamnak dolgokat.


A befutàsos rész meg leginkàbb befektetők, kapcsolatok.

2021. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, az internet segítségével.
2021. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, de pénzre, időre, szorgalomra és türelemre lesz hozzá szükséged.

Én is most tanulok varrni, ha van kedved még erről beszélgetni, írhatsz :)

2021. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!