Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha illene nekem a...

Milyen ruha illene nekem a suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alacsony, 163 cm magas fiú vagyok és 59 kiló. Felül vékony vagyok, de széles a csípőm és a fenekem is nagy. Világos barna a hajam és világoskék a szemem, a bőröm elég fehér, mert nem sokat napozok mert könnyen leégek és a pöttyeim is csak szaporodnak. Milyen ruha állna jól szinben és fazonban?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 2. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2010. szept. 2. 09:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp normális fazonú farmert hordj, mert a répanadrág nem illik hozzád. Színben pedig sötét kék farmer mindenképp (kicsit kisebbnek látszik benne a feneked), felülre pedig szerintem a kék, fehér, fekete, pasztel színek (homok szín, tört fehér stb...)biztos jól áll.

Remélem tudtam segíteni!


20/L

2010. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A lényeg, hogy legyen stílusod. Hogy kitűnj valamivel a sokaságból. Hogy felfigyeljenek rád az ivarzó nőstények, és azt gondolják, igen, ó igen, ez egy felajzott tenyészállat, vele szeretnék párzani.


Például: mélyfekete latex, egészen testhezálló, a derekadnál szöges övvel átkötve, ez kicsit összehúzza a fenekedet. Külön nyílás az ánusznál, cipzárral igény szerint nyitható és zárható. A herék egy, ezúttal nem zárható nyíláson szabadon lógnak kifelé, leheletfinom utalásként vélt vagy valós képességeidre. A mellkast és a hátat ősi afrikai fallikus és vaginisztikus szimbólumok díszítik. Az fejet teljes egészében latexmaszk borítja, csak a szemeknek és a szájnak van egy-egy szabályos kör alakú nyílás szabadon hagyva. A szájat belülről műanyag cső rögzíti felláció szempontjából előnyös helyzetben.


Remélem, segítettem.

2010. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!