Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan BURDA újság amelyikb...

Van olyan BURDA újság amelyikben speciálisan fiatalos ruhák szabásmintája van?

Figyelt kérdés
Van a Burdának molettekre, gyerekekre specializálódott kiadása (Burda Plus, Burda Kids) . Ugyanígy létezik fiatalos kiadvány is?

2021. okt. 5. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. A Burda mindig is egy relatív konzervatív újság volt ilyen szempontból, viszont az, hogy a szabásmintákkal mit csinálsz az tőled függ.


Egy sima szoknyát is fel lehet dobni egy őrült anyaggal, egy blúz teljesen megváltozhat, ha rádobsz egy másik kart vagy másként vágod a nyakát. Vagy akár lehet lyukaszgatni, szalagokat fűzögetni stb.


Ha kifejezetten divatos dolgokat szeretnél, akkor viszont más márkánál vagy az interneten kutakodj. Már van annyi féle honlap és hely, akár ingyen is tudsz találni szabásmintát, csak ki kell nyomtatni. Vannak olyanok, ahol A0-ás papírra is kérheted, és akkor még ragaszgatni se kell és nem kell átmásolni, mint a burdát, mert a papírt szétvághatod.


Sok sikert

2021. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. okt. 6. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezek ingyenesek, csak nyomtatni kell. Én az első kettőt használtam már.


[link]

Ezen a honlapon is van egy-kettő ingyenes (pl innen tudsz letölteni kar mintákat, hogy ha valaminek nem tetszik a karja) de van több fizetett is, amik nekem nagyon tetszenek. Ezt is használtam már.


Sok sikert!

2021. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper jók. Köszi, hogy belinkelted őket :)
2021. okt. 6. 14:17
 5/5 anonim válasza:
Létezik a burda young, ez pont az, amit keresel. Bár azt nem láttam, hogy magyarul is kiadnák. Viszont, ha csak szabásminták érdekelnek és magazin nem, akkor a magyar burda webshopján is találni burda young szabásmintákat.
2022. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!