Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai diákmunkára hogy...

Irodai diákmunkára hogy érdemes öltözködni és hol érdemes bevásárolni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vannak itthon ilyen ruháim, és szeretném bővíteni kicsit a ruhatáram valami elegánsabbal.

2021. szept. 29. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, milyen irodáról van szó, de nem hinném, hogy egy diáktól egy átlagos irodai munkára olyan nagy eleganciát várnának el, főleg, ha nem kell neki reprezentálnia.

Egy ügyvédi vagy egy rangos építésziroda lehet, hogy igényesebb, ott szokott lenni követelmény az öltözködés terén (magas sarkú cipő, kosztüm, elegáns blúz stb.).

Valami azt súgja, hogy lány vagy, úgyhogy ha felveszel egy nem túl rövid szoknyát blúzzal, vagy egyberuhát, egy közepesen magas sarkú cipővel, balerinával, akkor szerintem bőven jó vagy.

Szerintem a szokásos, nem túl drága C&A, H&M cuccok is tökéletesen megfelelnek.

2021. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Manapság ezt nem veszik olyan szigorúan. Nekem a legszigorúbb "dress code" annyi volt, hogy NE legyen:

- szaggatott nadrág

- trágár feliratok

- spagettipántos, pánt nélküli felső

- térdnél rövidebb szoknya/nadrág

- nyitott papucs (pl. flip-flop)


A mostani munkahelyemen még ezek is beleférnek, a trágár feliratokat leszámítva. Én speciel farmer-póló-tornacipőben járok dolgozni.


Nyilván ha ügyfelekkel kell dolgoznod valami elegáns helyen, akkor elvárás lehet az öltöny/kosztüm/akármi. (Rendezvényeken nekem is az.)


Legegyszerűbb, ha rákérdezel a (leendő) munkaadónál, hogy milyen dress code van. Az is lehet, hogy nem kell semmi extra.

2021. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


Miért ne öltözzön normálisan? Azért, mert a sok proli suttyó módra öltözik, ő még mutathat példát.

2021. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Ezt biztos, hogy nekem szántad? Hogyhogy "normálisan"? Miféle prolik? Miféle suttyó mód?

Nem igazán értelek.

(3.)

2021. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5.-re.


"Manapság ezt nem veszik olyan szigorúan. Nekem a legszigorúbb "dress code" annyi volt, hogy NE legyen:


- szaggatott nadrág


- trágár feliratok


- spagettipántos, pánt nélküli felső


- térdnél rövidebb szoknya/nadrág


- nyitott papucs (pl. flip-flop)


A mostani munkahelyemen még ezek is beleférnek, a trágár feliratokat leszámítva. Én speciel farmer-póló-tornacipőben járok dolgozni."

2021. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Továbbra sem értelek. Az idézetben hol van az a rész, hogy "kérdező, ne öltözz normálisan, hanem öltözz proli suttyónak"?

2021. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7.-re.


"- szaggatott nadrág


- trágár feliratok


- spagettipántos, pánt nélküli felső


- térdnél rövidebb szoknya/nadrág


- nyitott papucs (pl. flip-flop)


A mostani munkahelyemen még ezek is beleférnek, a trágár feliratokat leszámítva."

2021. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Oké, hát akkor ezek szerint soha nem fog kiderülni. Úgy veszem, hogy csak céltalanul kötekedni akartál. Kellemes hétvégét. :)

2021. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!