Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy szoknyát, hozzáillő...

Vettem egy szoknyát, hozzáillő cipő kéne! Milyet tudtok ajánlani (elsősorban goth/rocker csajok véleményét kérdezem)?

Figyelt kérdés
A szoknya egy térd alá érő bíbor testhez simuló (alja harang szabású)szoknya fekete régies mintával. Bakancsot nem akarok venni, és magassarkút sem(magas vagyok)!
2010. aug. 30. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak szép szegecselt balerina és mini sarkú cipők, azokkal szerintem jól nézne ki. És az ilyen csipke borítású balerinacipők, hozzá illő színben (tiszta fekete vagy bordó fekete csipkével).

Próbálok képeket keresni=)

2010. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy visszafogott balerinát vennék hozzá (azért nem mintásat, v nagyon díszítettet mert a szoknya már önmagában is mintás).
2010. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Balerinával vettem fel de nem tudom olyan kényelmetlenül éreztem benne magam...Esetleg egy magasszárú nem olyan magassarkú csizma?
2010. szept. 6. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
az vagy boszorkánycipő:)
2011. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!