Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik eladótól vegyek Convers...

Melyik eladótól vegyek Converse cipőt? E-bay

Figyelt kérdés

Párat összeszedtem, irjon ha valaki vett már valamelyiktől, vagy bármi :) mind 99% pozitiv visszajelzésnél jobb, szóval lehet h nem hamis az összes :D

1: [link]

Kina, Hongkong

2: [link]

Szintén

3: [link]

úgyszint :D

4: [link]

Fent helynek Szlovénia van megadva, alul pedig a profilnál Egyesült Államok

5: [link]

Hongkong



Mint a 4-esnél, azt nem értem, hogy akkor a 2 ország közül most melyik... Valamint ha a postához ingyen van irva, de mögé, hogy olaszország, vagy bármilyen ország akkor az mit jelent?


2010. aug. 30. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

áhh, lehet én vagyok pesszimista, de nem dőlnék be neki...

jelezném, hogy oda van írva az "ingyenes szállításhoz", hogy vám és adó nincs benne az árban... nah akkor szerinted mennyi lenne? nem tudom, de lehet, hogy még olcsóbban kijönnél... teszem hozzá, mivel vámunió van, európában nem kéne fizetni vámot, de ha hülyeséget mondok bocs.

szóval szerintem inkább vedd meg boltban, a városodban.

2010. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen olcsón be lehet szerezni EREDETI CONVERSE CIPŐKET, akkor szerintem még a bolti árusok is innen rendelnének.

A Converse egy amúgy is közkedvelten hamisított cipő. Bár, ha nem kell, hogy eredeti legyen, ami esetleg évekig bírja, akkor tulajdonképpen mindegy, hogy honnan vásárolsz... Én akkor a helyedben a legolcsóbbat választanám :)

2010. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

én innen rendeltem, megérkezett normálisan (2hét) 7ezer ft

2010. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: nemtudom, hogy ez hogy s mint működik, de egy 3000Ft-os cucc vám adó értéke mitől függ?

2.: Azért a boltoknál nem ilyen egyszerű, nem onnan vesz ahonnan akar, meg áfás számlka kell mindneről stb... :D De lehet h akkor a legolcsóbb lesz az :)

3.: Csak brahiból akarok venni egyet olcsón, alapból nem hordanám mindig, meg amúgyis jön a rossz idő. És ha külföldről jött (gondolom a két hét miatt) akkor lehet, hogy ezen árusok valamelyikétől :)

2010. aug. 30. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rendeltél légyszives ird majd le a tapasztalataid...mert ennyi pénzért még én is rendelnék..
2010. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!