Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén télen divat lesz a...

Idén télen divat lesz a szövet kabát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen fazonban?
2010. aug. 29. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az soha nem megy ki a divatból. Örök klasszikus.
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szövetkabát mindig divat valamilyen formában.

A füldig érő tuti nem lesz divat, de térdig érőtől felfelé sztem az elegánsabbaktól a zsebes-cipzárosokig sokminden féle lesz. Meg sztem divat lesz az is, ami tavaly jött csak be, hogy szövetből van, rövid, deréknál passzés kicsit motoros-dzseki beütésű.

Nekem valami olyanom lesz, ami karcsúsított, legalább a femekemig leér és elöl cipzáros, ilyet szeretnék... Szóval ami nagyon nőies, és olyan kicsit, mint az elegánsabbak, de egy hangsúlyos cipzár van rajta és ettől kicsit lazább

2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az mindig divat.

szerintem most igazán a max. térdig érő, karcsúsított fazon lesz divatos, akár övvel. én tavaly vettem combközépig érő, barna, nagy galléros, gombos, öves szövetkabátot, és nagyon szeretem. jó meleg.=)

2010. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!