Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez plázacicás vagy rockeres...

Ez plázacicás vagy rockeres szerintetek?

Figyelt kérdés

Élettársamnak venném, mert szeretne egy nőieseb cipőt (természetesen úgy, hogy vissza lehessen vinni, ha mégsem tetszik neki). Ő rocker de nem koponyás dolgokat hord, mert azt nem szereti. Én ezt el tudnám rajta képzelni egy fekete harisnyával meg rövid szoknyával, csak nem értek hozá, hogy mi számít rocker stílusu cuccnak. De azér meg akarom lepni.

Ez egy balerina cipő vagy mi: [link]


2010. aug. 29. 10:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mondom. Egyszerűen bemész a kínaiba/cipőboltba, veszel egy egyszerű hegyesorrú balerinát bőrből, bemész a Sharkba és ott lehet kapni szegecseket. Fogóval ráhajlítod, és kész.


http://www.youtube.com/watch?v=8ivhOqj3GtA


nem kell hozzá sok ész.

2010. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Vágom, csak ő előre szegecseltet akar, mert ha ő teszi bele a szegecseket, az vághatja/szúrhatja a lábát járás közben.
2010. szept. 11. 21:15
 23/23 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, hogy a 2. liknen lévő cipőt hol lehet kapni.
2010. szept. 11. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!