Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi kell ahhoz hogy megvegyék...

Mi kell ahhoz hogy megvegyék a ruháimat teszveszen?

Figyelt kérdés
úgyértem, gondolom sok képet kell csinálni. de miket érdemes odaírni? Vagy milyen háttérrel csináljak a ruhákról képeket? Köszi
2010. aug. 28. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A frappáns cim már fél siker!!
2010. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos a kép minősége is.

Illetve sok szögből kell fényképezni.

A címbe a lényeget írd.

És hívd fel az ismerőseidnek a figyelmét, hogy ott és azokat árulod, mert lehet, hogy nem is tudnak róla.

Idegeneknek nyilván nem tudsz szólni.

2010. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

érdekes cím,jó ruha,írd le hogy milyen ruha,márka,milyen alkalmakkor jó,milyen korosztálynak stb.. :)olvasgass teszveszen...:) én is tettem már fel ruhákat 3 nem sikerült eladni aztán körbe néztem kinek hogy vannak feltéve és feltettem egy cipőt és volt rá vagy 3 licitáló rögtön :)

Sok sikert :)

2010. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Többszáz ruhát adtam már el, így van egy kis rutinom benne.


Címben szerepeljen a márkanév (akkor is ha nem nagy márka, mert lehet, hogy valaki pont azt keresi) méret, esetleg ha valami spéci szín vagy fazon.


Pl. Zara dögös szaggatott csőfarmer, 40- es


Kép minden szögből, minden apró részletről.

8 db-ot lehet feltölteni, nem muszáj annyit, de legyen egész "alakos" kép a ruháról, legyen a derékról, csípőről, illetve sokan a márkát is le szokták (címkét a deréknál).


A háttér legyen semleges, ne vonja el a figyelmet a cuccokról. Pl. egy világos plédet leterítesz és azon fotózod vagy a parkettán stb. Ha valami hibája van, azt is fotózd le.


Leírásban legyen benne az állapot, pontos méretek cm- ben, esetleg dicsérheted a cuccodat, leírhatod, hogy miért eladó (pl. méretprobléma miatt).


Az ár legyen kedvező.

Ha Te 10 ezerért vetted és használtad akkor ne akard 7000ért eladni, mert esélytelen. Max. a bolti ár felével érdemes próbálkozni.


Remélem tudtam segíteni.

2010. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sokat dob az is ha ingyen van a posta a vevőknek, legfeljebb számítsd bele az árba.

na meg a jó minőségű képek is fontosak, ne valami mobillal készített pixeles képek legyenek. jól látható legyen a ruha, tehát ha fekete akkor fehér háttér legyen, stb.

2010. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fektetve fotózd őket, mindenképpen írd bele a márkát vagy a címbe vagy a leírásba, minél pontosabb leírást csinálj, ne csinálj csicsás oldalt a cuccaidnak (mert én azokat pl nem is nézem meg, mert ha olyan ízlése van az eladónak, akkor biztos az áruja is ilyen)

Háttérnek általában ha a parkettán, vagy a kövön fotózod, az a legjobb, de ha az nem olyan, akkor teríts le egy szebb, egyszínű pokrócot, és azon. A háttér legjobb, ha világos, egyszínű.

Az igényesség és a minőség mindenképpen fontos, mert ez alapján fognak megítélni, mert ugye nem mindegy, hogy az ember egy putriból kapja a ruháit, vagy egy igényes lakásból.

Méreteket mindenképpen pontosan írd oda, mert így sok bosszúságtól kíméled meg magad.

Meg a reális ár is nagyon fontos, tehát annyit kérj egy ruháért, amennyiért te is megvennéd használtan. Az a legrosszabb, amikor valaki el van szállva, és a hasznélt pólókat, amik újonnan se kerülhettek 1500-2000ft-nál többe, egy év, vagy ki tudja mennyi hazsnálat után 2-3 ezerért akarja eladni... Szóval en azt nézd, hogy te mennyit szeretnél érte kapni ideális esetben, hanem azt, hogy mennyiért lehet eladni...

2010. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és rakd fel ide is, ha felraktad egynek kettőnek a linkjét, úgy meg tudjuk mondani, hogy min kéne még változtatni, nameg lehet, hogy pont tetszik is innen valakinek a cucc...
2010. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Márka és méret legyen a cimbe, esetleg ha van külön neve akkor az, én például az olyan hü*lyét kapok ha beirják, hogy hihetetlenül vagány meg hasonlók... :D

Ha márkás akkor fényképezd le a cimkét, hogy tutira az :)

És ha mindenképp el akarod adni, akkor 1 Ft nmá, énis sokat csak úgy keresek ruhát, hogy ez az alapfeltételem, a fix árat már annyira nem preferálják az emberek.

2010. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!