Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, az örök kérdés!...

Férfiak, az örök kérdés! Rövid ujjú ing. Ingen vagy nem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Öltönyhöz nem.
2021. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogyha elegáns akkor csak hosszú újjú lehet, akár öltönyhöz akár nem. Kockás ing semmiképpen sem. Rövidujjú csak könnyed nyári mintás ing lehet. Pl egy pólóhoz kigombolva
2021. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én rövidet nem veszek föl, inkább feltűröm a hosszúujjút könyökig. Az jobban néz ki.
2021. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mintás nyári ing okés, de öltönyhöz nem
2021. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ahová elég egy póló, oda jó a rövid ujjú ing is. Minden máshova hosszú.
2021. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak hosszú ujjú inget hordok, legfeljebb felgyűröm/felhajtom
2021. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Öltönyhöz eszembe nem jutna rövid ujjút felvenni. Oda sem ahol elegánsan kell megjelenni. De mindennapi utcai viseletként nyáron és szoktam rövidet hordani. Kb olyan ruhadarab nálam, mint egy póló.
2021. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
3-as, 6-os gondolom a rövid gatya helyett is a hosszú gatyát tűrögeti felfele.
2021. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Hosszú ujjú ing, melegben felhajtott ujjal. Formális szitukban egyértelműen tilos a rövid ujjú. Személy szerint én úgy gondolom, hogy ha már inget veszel fel, akkor egy leheletnyivel elegánsabb/stílusosabb akarsz lenni, ilyen esetekben pedig a feltűrt hosszú ujjú sokkal jobb, mint a rövid. A rövid elvben mehetne nagyon lezser szitukban, viszont ahol elmegy a rövid ujjú, ott a póló is abszolút felvehető és szerintem az összességében lazább/stílusosabb, főleg ha sportos testalkatod van. Ettől függetlenül, ha nagyon bejön egy vidám mintás rövid ujjú, akkor nem leszel parvenü, ha felveszed, csak szerintem nem a legjobb opció.
2021. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
A feltűrt hosszú ujjú ing láttán kb arra asszociál az ember, hogy na, ez most vagy tésztát fog dagasztani, vagy beleesett a slusszkulcsa a szennyvízbe.
2021. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!