Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalakról tudok...

Milyen oldalakról tudok aránylag olcsó sportcipőket, utcai cipőket venni 20/L?

Figyelt kérdés
linkelhetnétek,olyan cipőket ,amik "trendik" lesznek idén ősszel!
2010. aug. 27. 16:24
 1/2 anonim válasza:

Olcsó sportcipőt, ami tényleg sportra kell az Intersparban, Tescoban vettem eddig 1800-2000 Ft-ért. Úgy néz ki, mint egy sima sportcipő, szóval semmi extra trendisége vagy divatossága nincs, de attól még nagyon jól tudnak kinézni, ha épp kifogsz olyant.


Utcai cipőket olcsón nem tudom, hogy hol lehet. Én mindig a nyakamba veszem a várost (nem nagy), aztán valahol épp kifogom. De azokban a boltokban mindig más az árukészlet, és nem mindig van jó cipőjük.

2010. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a playersroom-ról szoktam rendelni, be lehet rendelni a közeli üzletbe és akkor nincs pk sem.....idén trendi az arany, piros......olyan 10 körül már lehet találni korrekt darabot!
2010. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!