Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szolnokon angol turkálót...

Szolnokon angol turkálót merre találok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 07:16
 1/5 timido ***** válasza:

Van egy a kossuth téren, a mood mellett majdnem.

meg ha jól emlékszem, a piaccal szemben is láttam. de elég sok helyen van.

Meg volt a pizza pronto mellett is, ( ha meg nem szűnt ) a kossuth térrel szembe.

Majd ha látok még leírom.

2010. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timido ***** válasza:

megint én vagyok:D

láttam egy turkálót, ott ahol van a mood teázó, és ott le lehet menni egy utcában. arra van ilyen bolt, ahol lehet kapni mindent. ajándék.. füzet.. szalvéta stb... és kicsit előrébb van egy turkáló. de nem tudom milyen, mert nem mentem be, csak láttam, hogy ott van.

2010. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a gólyaparknál
2010. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Baross úton találhatsz kettőt is.
2010. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok van...

Ami még kilós, az a Kossuth téren a pizzéria melletti Jennifer2, és a Baross úton a lámpabolt helyén ami van.

A többi már be van árazva:Jennifer a Baross úton az ÉPFA-val szemben meg, a piaccal szemben is nyílt egy új, a Mood mellett is van 1 meg a Barosson a Jennifertől kicsit tovább kell menni a vasút felé, abban a lila épületben...

Meg persze van a Széchenyin is néhány, de azok nem olyan jók...

2010. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!