Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán érdemes ruhát eladni?

Vaterán érdemes ruhát eladni?

Figyelt kérdés

Van néhány megunt vagy sosem hordott ruhám, érdemes ezt vaterára feltenni vagy nem igazán vásárolnak onnan az emberek?

Még annyi hogy az baj ha előbb átutaltam a 100 ft-ot a teljes jogú felhasználáshoz és csak utána mentettem az oldalon a bankszámlaszámom?


2010. aug. 26. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érdemes én modnjuk eddig mégcsak egy övet adtam de nem ruhafélékből már több mindent:)

a bankszámlaszámos dolog lehet h gond lehet ezt nem tudom lehetséges akkor h mégegyszer el kell utalnod a 100Ft-ot

2010. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Már tegnap beírtam a számlaszámom de láttam hogy még ma sincs ott és ma beírtam megint és csak akkor írta ki hogy mentve van a számom és ha mentettem akkor utaljam a 100 ft-ot vagy valami ilyesmi van írva.

De az nagy baj ha tegnap utaltam és ma mentettem? Nem tudja valaki?

2010. aug. 26. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, mert mire beér és lekönyvelik a pénzt, az 3-4 munkanap, így a számlaszámod már mentve van, simán aktiválnak, talán már holnap, de lehet csak hétfőn.


Amúgy érdemes.

Inkább teszvesz, ott a ruhák talán jobban mennek ( a vaterán inkább régiségek, műszaki cikkek, könyvek a legkeresettebbek).

2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. aug. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!