Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mehetek ebben első randira?...

Mehetek ebben első randira? Az álompasim hívott el és azóta kb a fellegekben járok. Nem akarok csalódást okozni neki. Egy szolídabb cipővel gondoltam. 19 vagyok ha ez számít.

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 7. 18:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%

Na jó ez a ruha az anyaga miatt is olcsó igénytelen hatást kelt. Az alakod sincs meg hozzá. A dekoltázsod szép azt hangsúlyozhatod nyugodtan de ez a nagyon mellkidobós szabás nem első randira való.

Egy skater fazonú vagyis A vonalú ruha sokkal előnyösebb lenne neked.

Pláne, hogy meleg van ez a ruha kb rád fog sülni mert ahogy elnézem 100% műszál.

Válasz valami kevésbbé testhez állós lengébb természetesebb anyagú cuccot.

2021. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a csipke tök jó dolog mert szexivé és elegánsabbá tesz egy ruhát de csak akkor ha nem gagyi nagyon nyúlós műszálas kinai vacak hanem valami minőségibb darab


Szóval erre azért meg figyelj

Amúgy a ballerina cipő nem rossz ötlet

2021. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem rossz, de akkor inkább magassarkú.
2021. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
10: hasonló de nem függönyből van 😀
2021. jún. 7. 20:22
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez a ruha borzasztó, kritikán aluli, proli hatást kelt, és nem mellesleg igénytelen k@rvás. Kb. a 2000-es évek elején volt divat falusi diszkókban. Ilyen testalkatra ilyen ruhát nem húzunk, ha ezért lepontoztok akkor sem. Nagyon gáz az egész összkép.
2021. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15: nem pontoztalak le. Minden véleményt szívesen veszek ha meg is indokoljátok őket
2021. jún. 8. 08:32
 17/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy molett vagyok de nagyon tetszenek az ilyesmi ruhák. ☹️
2021. jún. 8. 08:38
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába tetszik, ha nem áll jól. Ha modell alkat lennél akkor is azt mondanám, hogy gáz ez a ruha.

Neked jobban állna egy skater ruha vagy szoknya egy csinosabb nem túl dekoltált felsővel, cipőnek inkább egy telitalpú bézs, nude magassarkút tudnék elképzelni, ami neked még kényelmes, telt alkaton jobban mutat, optikailag még nyújtja is valamennyire a lábat, természetesen hozzáillő kistáskával. Hidd nem jó ha mindent kipakolsz amid van, a férfiak egy része nem díjazza, ha minden szempár az ő nőjét vizslatja, és Te kényelmetlenül érezheted magad egy idő után. A kevesebb néha több és ízlésesebb is.

2021. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Kamu a kérdező, fejezzétek be a győzködését. Ez a kép kb. 5 éve lett ide feltöltve egy kérdés gyanánt és azóta boldog-boldogtalan felhasználja, kihasználja.
2021. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Összekeversz valakivel. Nem lepődök meg mert ahogy láttam majdnem minden hasonló kérdés alatt van egy ilyen komment.
2021. jún. 8. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!