Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci nők! Hogy öltözködjek...

Duci nők! Hogy öltözködjek nőiesen, milyen ruhát vegyek fel ami ízléses, fiatalos, de nőies?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok egy gyermekem van.Sajnos meghíztam (műtét miatt)amit valószínűleg nem tudok leadni.

Duciságom előtt se voltam topon az öltözködés terén,inkább a kényelmes bevált ruhákat szerettem(melegítő,farmer,póló)

most is hasonló a helyzet csak már egyáltalán nem merek felvenni egy passzosabb ruhát(vannak elő ítéleteim magammal szembe).Sokak szerint csinos vagyok,de én csúnyának érzem magam.Ezért szeretném feldobni a kinézetem a ruha által.Sajnos anyagilag nem jól állok inkább olcsóbb helyen vásárolok(turkáló,kínai)

Sulyom 78-80kg magasságom 168cm


Segítsetek


2010. aug. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kb hasonló vagyok, de mégcsak 18, és magasabb.

Én igyekszem kihangsúlyozni, ami szép bennem. Pl derekam az karcsúbb, mint némely vékony lányé, s ezért derékban feszülő, csípőben bővülő, tehát ilyen A szabású felsőket keresek.

És nem csípőnacit, hanem ami kicsit magasíttt derekú. Bár én néha csípőt is hordok.

És a mell. Nagyon fontos, h azt hangsúlyozd, ne a hasad. A mintás kicsit kivágott felsők nagyon jók, mert azok optikailag kicsinyítenek. De nyugodtan hordj az alkatodnak megfelelő szoknyát is. :)


És amúgy Tescoban nagyon jók a rucik, főkeg ha le vannak árazva. De én ált Angol turiban vásárolok, nagyon jókat lehet kifogni. :D


Ha van még kérdés, nyugodtan írj.

2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan állok súly és magasság arányában.

A lényeg,hogy ne vegyél fel passzos ruhát.

Én tunikákat hordok, olyat ami nem feszül illetve olyan felsőket amik a fenekem alsó vonaláig érnek és mell alatt bővülnek.Én felveszek rövidnacit is, a hagymafazonút ami nem feszül mert a lábam nem csúnya, csak hasam van illetve karom és mellem.Karra általában rövidujjú kell, de nekem van cső fazonú felsőm is, mert megtetszett, de nem áll rosszul:)

A lényeg,hogy takarjon, tehát mell alatt bővüljön,sose feszüljön, térdnaci legyen inkább és magassarkú, balerinából is kicsit emeltebb.Én nem akarok szürke egér lenni csak mert van rajtam zsír,úgyhogy én színes ruhákban járok,ízlésesen összeválogatva, cipőből sem fekete és fehér, meg egyszerű hanem rregularchoice-os ami elég extrém:)

2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nagyon jók:


[link]


[link]


[link]


Itt is tudsz nézegetni: [link]


Egyébként a szabás a legfontosabb.

2010. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

zeke nekem nagyon tetszenek: (ilyen típusokat keress az olcsóbb helyeken (:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (ezt te is nyugodtan felveheted.)


[link]


remélem segítettem :)

15/L

2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] Öltözködünk rovatot nézegesd, nagyon sok szép ruha van, ezekből tudsz ötleteket meríteni.

[link] Ha anyagilag nem állsz túl jól akkor itt is körülnézhetsz. Olcsón lehet venni vadi új ruhákat is (!), de Te is eladhatod a megunt, vagy már nem jó ruháidat.

2010. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!