Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapható igazi farmer...

Hol kapható igazi farmer anyagból (tehát nem strechy) farmer normális áron?

Figyelt kérdés

Mostanában akármelyik multinak nézem a farmer kínálatát (Tesco, Auchan, Aldi, Lidl, C&A, stb. szinte mindenhol csak olyan farmernadrágot árulnak aminek a vászon anyaga nem merev hanem rugalmas, tehát bárhol megfogom az anyagát két kézzel és megpróbálom szétfelé húzni - sajnos engedi.


Tehát arra gondoltam megkérdezem itt, hogy tud valaki olyan üzletet ahol nem márkás (Levi's, Lee, Wrangler stb.) farmert árulnak ami valóban 100% cotton?


Ha nem, akkor esetleg van olyan márkás farmer üzlet ahol olcsóbban árulnak farmert és nem kartellezik?



2021. jún. 4. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Márkás farmert sehol nem fognak a beszerzési ár alatt adni, azaz nem fogsz olcsóbban találni.

Nem márkásat nem tudom, majd hátha valaki.

2021. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zara max 10k ért de legalább igazi farmer anyag
2021. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
De kár, hogy 3 lepontozó nem osztotta meg (pedig engem is érdekelne), hogy hol lehet a normál, mindenhol előforduló árnál olcsóbban venni Levis, Lee, stb. farmert. Ha majd kegyeskednek válaszolni, akkor írják már meg, mert engem érdekelne (a kínai piac nem érdekel...)
2021. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 6. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát úgy látom nem fogjuk megtudni hol lehet márkás farmert venni olcsóbban. Kár. Azt tudjuk csak, hogy vannak ketten, akik abban lelik örömüket ha lepontoznak. Örülök, hogy hozzájárulhatok ahhoz, hogy jobban érezzék magukat! Mindig örülök ha segíthetek másoknak.
2021. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz,nem most irtál,de nekem hagyományos farmer anyagból nadrágom a cropp-ból van.És elfogadható áron,habár a választék nem túl nagy.
2021. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Köszi a tippet, megnéztem a honlapját, sajna nem az én korosztályom. Én hagyományos, straight farmert keresek, a croppnál viszont szuper szűk és testhez állókat láttam reklámozni amik egyébként biztos hogy nem hagyományos 100% cotton, mert csak a gumírozott farmer tud így hozzásimulni a testhez.
2021. júl. 24. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!