Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Lányok! Hol tudnék...

Kedves Lányok! Hol tudnék venni ezüst színű edzőcipőt, ami nem giccses? (bővebben lent, fontos! )

Figyelt kérdés

Főleg nike kéne,de végülis mindegy milyen márka.El tudnád mondani,hogy hol lehet venni, mennyibe kerül körübelül és hogy néz ki vagy esetleg linkelnél képet.

A válaszokat nagyon köszönöm.15/L


2010. aug. 23. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem converse cipőm van , arany színű (tudom így gáznak hangzik de nagyon jól néz ki,mindenki dícséri) és ugyanolyan cipőben volt ezüst színű is.
2010. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen ezüstben

2010. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves 22:09,22:12!Nagyon jó,biztos aranyban is jó,jó az ízlésed. :P Megtudnád mondani,hogy pontosan hol vetted vagy hogy melyik helyeken lehet kapni és körübelül mennyibe kerül?:)
2010. aug. 23. 22:53
 4/8 A kérdező kommentje:
és kb. mikor vetted?
2010. aug. 23. 22:56
 5/8 A kérdező kommentje:

írhatsz privátot is,ha ide nem akarod :)

csak akkor majd légyszi ide írj annyit,hogy írtál privit :)

2010. aug. 23. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Nike-ban láttam nagyon jót, de van Adidas-ban is :)

Westedben láttam ilyet:

[link]

Igaz sok benne a fehér, de van ezüst is :)

Ez meg Adidas:

[link]

2010. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. külföldön vettem , leárazva 30 euro volt. kb 3 hónapja vettem. sajna többet nem tudok segíteni, converse üzletekben vagy a neten kell megnézni. beírod hogy converse lady weapon silver.
2010. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

kedves utolsó!esetleg nem tudnád megmondani,hogy hol vetted külföldön?

2010. aug. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!