Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha veszek egy tinta kék...

Ha veszek egy tinta kék farmert és berakom hipóba akkor milyen színe lesz? Milyen márkákból lehet még kapni igazi farmerkék farmert? Semmi koptatás

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd,mert dobhatod el!

Én örülök,ha a gyárilag koptatottakon kívűl kapok végre olyat,ami egyszínű.

Még mindig elég ritka,pedig enyhén szólva kiment már a divatból az koptatott.

Márkákról nem tudok,ámbár néha a piacon,erre-ara,kínaiban (ettől most biztos falra másztál,pedig a PLAZAkban kapható áruk 8o%-a is kínai)jobbakat lehet találi,mint a nagy divatmárkák között.

És egy árából talán kettő is kikerül.

2008. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hol kapsz olyat, ami egyszínű? mert én sehol.......
2008. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. c&a-ba kaptam ráadásul két különböző fajtát, sőt még jól is néznek ki!
2008. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a Plazaig kell,hogy lásson az ember,meg a márkaboltokig (hangsúlyozom:távol-keleten silány minőségben gyártott cuccok ezek,hiába van rajta az xy felirat,márkajelzés,de aki nem hiszi,olvasson - nem propagandaízű term. - szakirodalmat erről a "tömegtermelés és a minőség témáról"),hanem van olyan,úgy vélem számos városban,sőt vidéken is (Pesten pláne!),hogy heti piac.Itt is kínai licencet kapsz,de a kereskedők zöme annyira fogja a vásárlókat,hogy inkább minden kívánságodat teljesítik,csak hogy nekik megérje a business.Ha évek óta egyhez jársz vásárolni (az árkülönbségről nem is beszélve),a világ végéről is beszerzi neked,amit szeretnél (az extra nagy mérettől kezdve mindent;boltokban általában extra soványok kapnak maguknak gatyát,ha 52-est kérsz,akkor meg közlik,hogy nincs és nem is lesz,mert nem is rendelnek ilyet!de ez külön téma..).Próbáld ki,előbb kapsz egyszínűt,sárgát,kéket,pirosat...
2008. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
thomas jeans-ben van bőven, csak hamar elfogynak és örülök ha találok a méretemben :D
2009. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!