Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon qurvás a térd alá érő...

Nagyon qurvás a térd alá érő 6cm-s sarkú csizma?

Figyelt kérdés
Nagyon divatosak szerintem sokan hordanak ilyet.Ma felpróbáltam remekül néztem ki benne jól éreztem magam benne , de félek hogy egy kicsit túl kihívónak tartanak. A sarka sem tűsarkú .Szerintetek?
2008. dec. 5. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy az, én is azt hordok. Igaz, minden csajon ez van, mindenhol ez jön szembe, szóval tövig lerágott csont, de ha nincs más...
2008. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%

Nem kell aggódni,manapság sokkal több kell ahhoz h. túl kihívónak tartsanak.:)

De szerintem egyáltalán nem túlzás,inkább csinosak az ilyen csizmák.

2008. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Na erre van egy storym.

Külföldön élek.

Haza mentem làtogatoba tavaly.

Csizma volt rajtam,olyan amit te magad irtàl le,plussz vastag harisnya.

Pulcsi meg egy csinos kis térd alà érö szoknya.

A fövàrosban vàrtam egy buszra.

A megàlloban kérdezték:

-Honnét jössz.

-X.y. orszàgbol.

ÜHÜMMMMMMMMMMMM(Lenézöen ugy gondoltàk valami ri..c vagyok)


Na az nagyon rosszul esett,mivel az én környezetemben majdnem minden fiatal lànynak megtalàlhato a ruhatàràban a csizma,és szerintem igenis csinos,nöiességet sugall.

Persze azota nem érdekelnek a beszolàsok,én nekem tetszik,magabiztosan viselkedek benne,pàromnak semmi kifogàsa ellene,ugyhogy szerintem vedd fel nyugodtan!

2008. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen,az.
2008. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó szószátyárnak:nem tom,mire írtad,hogy "az",de gazdag a szókincsed..

Semmiképpen sem,sőt én láttam 40-es nőnek piros harisnyával,térdig érő nacival kombinálva,de gondolom,Te még a két x-en se vagy túl.Bocs,ha tévedtem.

2008. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem van combközépig érő is!:)
2008. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
Amígy nem szoksz hozzá addig javaslom hogy vegyél fel valami egyszerűbb cuccot hozzá(perszem ami passzol, pl csőszárú nadrág) Én is vettem egy magassarkú-hosszúszárú csizmát, na gondoltam ez nekem túl kihívó, aztán most már simán hordom szoknyával is. Egyébként egy dolog az öltözet, kihívóan viselkedni is kell ahhoz hogy az embert leszólják szerintem:)
2008. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

A csizma a nő egyik legszexisebb ruhadarabja lehet, ha épp nem a divatos fosokat hordja, tehát nem csupa szőr, nem túl bő, nem rövid :)

Nem krvás, az csak akkor, ha nagyon magas tűsarkú, esetleg térd fölé ér jóval, vagy fém az eleje, na ezek a jelei egy krvás cuccnak.

2008. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!