Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban lehet női...

Melyik boltban lehet női buggyos hosszúnadrágot venni az Arénában és a Westendben? (nagyon fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

1.Azoknak is jól áll,akinek széles a csípője és magas?

2.Divat még?

3.Milyen cuccokkal lehet felvenni?

A válaszokat előre is köszi. :)


2010. aug. 21. 21:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ülepesre gondoltam,ha valakinek nem érthető :P
2010. aug. 21. 21:41
 2/12 A kérdező kommentje:
és szerinted gáz?LÉGYSZI KORT IS ÍRJATOK!
2010. aug. 21. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol lehet venni. csak 1 részkérdésre reagálnék:


2.Divat még?


szvsz sosem volt divat. csak hordták páran, és különböző oldalakon (puruttya, stb) jókat nevettek rajtuk az emberek.

2010. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a nadrág nagyon undorító már ne is haragudj.
2010. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

én sem vennék,csak a boltabn szívesen felpróbálnám,hogy hogy áll rajtam :D

2010. aug. 21. 21:56
 6/12 A kérdező kommentje:
boltban
2010. aug. 21. 21:56
 7/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon is jól néz ki az a gyatyó! Nekem is tetszik, de sajna nem tudom ,h hol lehet olyat kapni. Nézd meg szerintem az Aréna Plázában több üzletben, mert azért az jóval nagyobb, mint a Westend. Még nem ment ki a divatból. És szerintem neked is jól állna, de csak akkor, ha nem nagy a feneked. (NEM BÁNTÁSKÉNT!!!) Hanem azért mert írtad, h széles a csípőd... nekem is az, és emellett nem kicsi a fenekem. (de nem is egetrengető:)) Egyszer próbáltam egy olyan gatyát az Ázsia Centerben és nem állt jól a fenekem miatt. :( De mindenképp próbálj egyet, ha találsz valahol.
2010. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Am. 21/L
2010. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

H&M, Stradivarius, Zara, Pimkie, Bershka... :)

1. Nekem elég széles a csípőm, de volt régebben. Most kicsit fogytam és buggyos a fenekemen... Eladom szívesen, alig használt, árban megegyezünk :D

2. Nem rég jött be a divatba. (A farmer és a pasztell színűek is)

3. Semmiképpen sem lógós, laza polóval. Valami testhez álló felső + kiegészítőnek kardigán/mellény/bőr(hatású)dzseki/stb.


Amúgy a Váci utcai nagy H&Mben megnézném a helyedben, ott nagyon sokszor van leértékelés :)

2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17/L voltam
2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!