Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek ez a fehér...

Lányok szerintetek ez a fehér nike air jorden 1 low milyen ? Szép ? Ti nektek tetszene ha egy fiu ilyent hordana ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 3. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy. A cipő, és úgy az egész ruházata az utolsó, amit nézek rajta. Felőlem gumicsizmában is lehet.
2021. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas tucat, pont nem osztana vagy szorozna.
2021. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetszik. Lehet lepontozni, de nekem számít az öltözködés, úgyhogy nem örülnék, ha a pasim ilyen cipőt hordana. Persze ha minden más rendben, a cipő semmiképp nem lenne kizáró ok ismerkedésnél :D
2021. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Minden második fiún ilyet látok. Egyáltalán nem érdekelnek a cipők, lány létemre én tök jól elvagyok az 5 éves bakancsaimmal.
2021. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 es pont ezért néztem ki mert mostanában ez nagy divat meg sok jó csajnak bejön állítólag :-D
2021. ápr. 3. 16:11
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért és szerintetek ez milyen ?


[link]


Ez szerintem nagyon szép cipő és nem is tucat mint a nike

2021. ápr. 3. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
A lányok szeretik ha a fiúk tudnak helyesen írni.Az igényesség ott kezdődik,a cipő pedig ízlés dolga. ;)
2021. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 es nem az olyan identitás zavaros 12 éves kisfiúkat kérdeztem mint te , inkább állj neki tanulni mert már nem sokáig lesz ilyen mázlid hogy online oktatás lesz , és aztán nehogy év végén zakó legyen 😂
2021. ápr. 3. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Pedig szerintem teljesen igaza volt.
2021. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb értelmes lány lesz@rja hogy milyen cipőt vesz fel egy srác. Ha azt hiszed hogy számít, akkor nagyon el vagy tévedve. Akiknek számít, azoknak csak azért, mert azt nézik hogy milyen drága, mennyi pénzed van, mennyit tudnak belőled kifacsarni.
2021. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!