Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színeket hordotok...

Milyen színeket hordotok leginkább?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. márc. 18. 18:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A legfelsőt a polcról.

De komolyan. Amúgy kék, orgona, fehér, zöld, barna felsőrész. Farmer, barna, keki, fekete, fehér alsórész.


Szeretem a karmint is, de azt nem lehet bármivel mosni, ezért ha felveszem egész héten azt a szint hordom. Hét végre összejön egy mosás.


Ma széles drapp nadrág volt rajtam egy narancssárga felsővel és kék sállal, piros kabátban. Tisztára, mint valami bohóc, vagy papagáj :)

2021. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
100%
Feketét 99%-ban. Jól áll és az egyik kedvenc színem, a csend színe (szinesztéziás vagyok, emiatt sok szín zavar, a fekete az egyetlen amihez nem társul semmi önmagán kívül).
2021. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, kék, szürke, zöld. A munkaruha fehér.
2021. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Cipőből feketét hordok a leggyakrabban, bár a fehér is tetszik, de az ha egy hétig fehér marad nálam, akkor már nagyot mondtam. Nem lehet benne fára mászni (lehet, hogy gáz, de szoktam) :D. Felsőből mindenféle, sokszínű, egyszínű, a kedvenc színem a királykék, de ilyet nemigen találni ruhából. A nadrágjaim világoskék, zöld vagy fekete színűek, de van kockás is :).

16/l

2021. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Feketét, mert régebben vörös volt a hajam, és ahhoz kb semmi sem ment, így leginkbb fekete cuccokat vettem. Azóta igyekszem színesebb darabokat is venni, leginkább a kék, szürke, khaki, fehér színeket szeretem. A nagyon élénk színeket nem kedvelem, és nem is állnak jól.
2021. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az indoklás lemaradt: azért, mert szeretem a színeket, de tetszik a nagyrészt fekete vagy sötét is, valamiért magabiztosságot ad. Amit nem szeretek, az a mustársárga, mocsárzöld és társaik, de elsősorban inkább fazon és minta, mintsem szín alapján szoktam választani. Bár mivel minden zárva van, oly' mindegy xD.

(Előző voltam.)

2021. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
*Előző előtti (14-es)
2021. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Bézs, barna, fekete, fehér, pùderszín, szürke és néha kevésbé élénk színek (pl. pasztel, sötétkék, esetleg piros...)

Miért? Mert szeretem a letisztult, elegáns stílust. Nem igazán vonzanak az élénk színes dolgok, jobban érzem magam egy egyszerü de mégis csinos világos szettben.

2021. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, rózsaszín, fehér, barna

Ezek állnak jól és ezek tetszenek.

2021. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Fekete :D 95% fekete a ruhatáram, de van szürke pár szürke is. Alsóneműből pedig sok színes darabom van.

Ja és azért fekete, mert az a kedvenc színem :D

2021. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!