Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak en vagyok ilyen bena...

Csak en vagyok ilyen bena vagy mas is egesz telen csuszkal a jegen?

Figyelt kérdés
A telet mar harmadik eve vans cipoben gondolom atveszelni, na de a problema az, hogy esek botlok csuszok es jo surun el is vagodok a jegen ott ahol senki mas... :s csak en vok bena?massal is van igy? nem kerdezem h mit csinaljak mert tudom mi lenne esszeru csak az erdekel h ti is igy szerencsetlenkedtek? :)
2008. dec. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan cipőt vagy csizmát válasszál télire,aminek jó mélyen bordázott a talpa.Az ilyen kevésbé csúszós.
2008. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én elesni nem nagyon szoktam, de télen mindig úgy megyek, mint aki besz*rt xD mert félek, hogy elpanyálok ezért csak piciket lépek
2008. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sok féle csizmám volt már, minden télen más, de még nem volt olyan év, h el ne este, volna:D:D Szoval sztem sokan vagyunk, mi szerencsétlenek:D
2008. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha elviszed a cipészhez, ragaszt fel olyan talpat ami biztosan nem csúszik, mi ezt szoktuk csinálni, még a tűsarkú csizma sarkára is, az a biztos, és nem is drága.

Sokan mondják azt egyébként, hogy zoknit kell húzni a cipőre és nem fog csúszni... Na ezt még nem próbáltam ki, de szerintem eléggé megnéznének az utcán :D:D

2008. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is folyton csúszkálok meg fél méteres sebességgel tötymörgök az utcán és olyan helyen is alig bírok rendesen menni, ahol mások igen. Próbáltam mindenféle cipőt, anno, mikor acélbetétes bakancsot hordtam, aminek aztán tényleg jó bordázott a talpa, az is úgy csúszott, h folyton kapaszkodnom kellett. A barátom meg mindig csak vigyorog rajtam, biztos gondolja, h milyen kis aranyosan béna...:D
2008. dec. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! xD Hát akkor hamarosan nektek is jó csúszkálást x))
2008. dec. 7. 13:20
 7/7 anonim válasza:
én nem szoktam elcsúszni de én bakancsban járok :)
2010. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!