Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten melyik turkálót...

Budapesten melyik turkálót ajánlanátok? Melyik a kedvenc turkálótok?

Figyelt kérdés

Hali

Először mennék turiba, és azt szeretném, hogy jó élmény legyen, találjak klassz ruhákat, nem szeretnék 15 turkálót végigjárni, mire találok egy normális helyet...

Férfi vagyok, és a régebbi ruhák érdekelnének: '80-as, '90-es, '00-s évek, és ki szeretném próbálni az emo/ goth stílust is, szóval az sem baj, ha vannak sötétebb darabok.

De egyébként a mostani tömeggyártott ruháimnál bármi jobb, az a lényeg hogy egyedi legyen!:3

KÖszi

<3

Ja, és az sem árt, ha olcsó!^^



2021. márc. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az Astoriánál lévő humanába szoktam járni, nem csak mert útba esik, hanem mert havonta párszor vannak pár 100 Ft-os napok amikor akár teljes outfiteket is össze lehet vásárol 1000 Ft-ból.

Plusz sok retro, színes cucc szokott lenni.

2021. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jól hangzik, majd benézek oda.
2021. márc. 4. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a humanát javaslom, de inkább csak a vintage-eket. Abból azt hiszem kettő van, a simákban is van pár jó cucc de ott kevesebbet találni.
2021. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!