Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Internetes rendelésnél a...

Internetes rendelésnél a nagyobb vagy a kisebb méretet vegyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy gatyát (farmer) de a mérettáblázat alapján pont két méret közé esek. Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Ha a nagyobbat veszem és nem passzol rám, az talán a kisebbik baj. Mert ha bő, övvel még mindig tudom hordani. De ha nem tudom magam belepréselni, akkor csak kidobott pénz volt. Szerintetek?
2021. jan. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Rendeld meg mindkettőt, ha megjön felpróbálod eldöntöd aztán visszaküldöd amelyik nem jó.
2021. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak a dupla szállítási költséget szeretném megspórolni.
2021. jan. 7. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor a nagyobbat választanám, ha nagy lesz kimosod a legnagyobb hőfokon tuti összemegy valamennyire. Ha kicsi azt viszont sehogy nem tudod kitágítani
2021. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sztreccses anyag, még nyúlhat, ha nem akkor tényleg érdemesebb a nagyobbat
2021. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Én mindig megrendelem ebben az esetben mindkettőt, nincs dupla költség a cég állja a visszaküldést.
2021. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:O Ahonnan én rendeltem már, volt hogy nem lett jó egy ruha. Több mint 2000Ft-ért vitte vissza a posta.
2021. jan. 8. 06:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a nagyobbat max övet teszel bele
2021. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megrendeltem végül a nagyobbat, aztán meglátjuk. :) Nem sztreccses, hagyományos, vastag anyagú farmer. Pont azért rendelem netről, mert üzletben nem nagyon láttam már ilyet.
2021. jan. 8. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok azt nézd hogyha kicsit nagyobb az nemfog látszani és kényelmetlen lesz de ha kisebb nagyon szoros az sokkal kényelmetlenebb lesz ezért érdemes mindig a nagyobbat venni ha 2 méret között vagy:)
2021. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a nagyobbat, meg is jött. A hossza tökéletes. Egy icipicit lett bő. De nem bánom. Kicsit lazább fazon, övvel jó lesz. A kisebb szerintem nagyon szoros lett volna. :)
2021. jan. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!