Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bokacsizmát vegyek ami...

Milyen bokacsizmát vegyek ami tartós és nem ázik be, illetve van e olyan cipő ami szintén nem ázik be?

Figyelt kérdés
Általában tornacipőt hordok, de ha esik akkor beázik. Gondolkodtam egy olyan cipőn ami nem ázik be, meg bokacsizmán is, de szerintem azok hamar tönkremennek.
2010. aug. 12. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek akarsz most bokacsizmát venni?O.o

amúgy...Humanic, vagy nem tudom, csak ott elég drága...

2010. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyire lesz nagy segítség, de leírom:

én tavaly a Premier Outlets Centerben fogtam ki egy Retro bokacsizmát 8 ezerért (eredeti ára 25 ezer volt). Lehet, hogy érdemes ott körül nézni. Mikor mész ilyesmit venni az a lényeg, hogy vastag legyen a talpa és bőr felsőrésze legyen, ne velúros! Lehetőleg kerek orrú legyen mert a hegyesek elől kilyukadnak rövid idő alatt...

2010. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Deichmannban ne vegyél :). Mármint beázni nem ázik be, csak már a második csizmámnak a talpa szakadt be keresztbe :D, és természetesen mindkettő akkor, amikor tiszta víz volt minden a hóolvadás miatt... (bár azt az egy szezont azért lehúzták :D).
2010. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!