Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet, hogy egy nőnek...

Hogy lehet, hogy egy nőnek középkategóriás meg luxus táskája is van? Nem érzi úgy, hogy nem illik össze?

Figyelt kérdés
Apu vállalkozásának a megbízott ügyvédnője hord pl. Furla táskát is meg Hermest is. Oké a Furla sem egy 1000 ft-os, de azért messze van a Hermestől. Ez szerintetek hogy egyeztethető össze?
2020. dec. 12. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem egyszerre hordja a kettőt, szóval tokmindegy, hogy összeillenek-e, nem?
2020. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem rossz a kevéssé rejtett feszítés a kérdésben, "apu vállalkozásának a megbízott ügyvédnője" :D :D"


Azért írtam oda, te bohóc, hogy jelezzem a nőnek van pénze, szóval nem az van, hogy van középkategóriás táskája meg luxus. Amúgy mindenki azt vetíti ki, ami benne van, benned pl. ez. Nem is lenne mire feszítenem, apukám nem gazdag kicsit sem. Nagyon szomorú állapot az, ahol te vagy, itt vannak az ünnepek, remélem, hogy majd nyugalomra lelsz. :)

2020. dec. 12. 21:04
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Szomorú állapot? :D Nem én tettem ki ilyen kérdést:D

És akkor mi is van bennem pontosan, amit kivetítettem?

(Amúgy erről a hülye mondásról is leszállhatnának az emberek, mert az esetek 90%-ában nem igaz, csak divatos hangoztatni.)

A bohócozással meg csak magadat minősíted.


Szóval szerinted a gazdag embereknek csak luxus táskát szabadna venni, akkor erről van szó?

OK, mondjuk ha kb. 12-13 éves vagy, akkor megértem a kérdést, mert talán nem érted, hogy ha valaki megteheti, akkor miért nem csak a legdrágább dolgokkal van tele a szekrénye. Nagyon sokan nem azért veszik meg a nagyon drága dolgokat, hogy másoknak mutogassák, hogy milyük van, hanem a saját örömükre, mert tetszik nekik és megtehetik.

Nem kell "összeegyeztetni" semmit, mert ez nem valami kötelesség, hogy ha egyszer vettél Hermèst, akkor már semmi mást nem vehetsz.

De úgy sejtettem ezzel te is tisztában vagy, ezért találtam értelmetlennek a kérdést (kivéve persze, ha valóban 12-13 éves vagy fiatalabb vagy).

2020. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert nem agyatlan és hülye, hogy az alapján vásárol, hogy mi milyen árkategóriás, hanem az alapján, hogy mi tetszik neki/mire van szüksége?

Nekem is van Dolce&Gabbana meg Burberry illetve DKNY/Michael Kors meg mit ad isten F&F-es cuccom, sőt, még turkálós rongyom is. Naoszt?

2020. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ööö a legdrágább darabom egy 4000 eurós Dior táska, ettől függetlenül a Zara év végi leárazásán is simán bevásárolok, ha tetszik valami.

Ízlés kérdése. Nem csak full Gucciban lehet ám utcára lépni azért, mert van pénzed.

2020. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!