Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról? Miért adatik meg egyes embereknek, hogy mindenük tökéletes legyen?

Figyelt kérdés

A legújabb trend szerinti ruha,designer táska,extra magassarkú cipő,hibátlan bőr és arc,gyönyörű haj,tökéletes alak és a táskájából előhúz egy csomó drága kozmetikumot.

Ott állt mellettem a westend mosdójában és magam sem tudtam mit gondoljak.


2010. aug. 11. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

csak PÉNZ, és KÜLSŐSÉG.

belül lehet egy roncs..

2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
kevés olyan van, akinél ez nem csak a máz. a háromnegyede ezeknek gyopár 2 agysejttel... esetleg pár év és apuci elmegy a sittre a kétes üzletei után, ők meg anyucival hitelre manipediztetnek-.-
2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
nem kéne általánositani. én azt gondolom h vhogy sok pénzt keres vagy a pasija vagy vkije és igy tud is törödni magával és megisteszi:) ennyi. nem vagyok olyan h külső alapján már leribizzek meg 0. iq-val rendelkezőnek tituláljak vkit... 16l
2010. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
kedves utolsó azért általánosítanak az emberek, mert nagy arányban ez tényleg csak a külsőség. ezek a lányok általában büfészak fizetősén ülnek egy végigszenvedett gimiféle után, vagy az életben enm dolgoznak egy percet sem, mert elvetetik magukat vmi krőzussal. ebben nincs semmi rossz, de én inkább lemondok a dizájner táskáról, amíg magamnak nem tudom megvenni és dolgozok keményen, hogy elvégezzem az egyetemet...nekem kell a méltóságom és az önbecsülésem. modellkedni hívtak többször, nem vagyok csúnya, mégis sok előítélet ér a külsőm miatt. egy fotózáson voltam ilyen világszépékkel, és rájöttem, hogy a fele tök üres belül. felteszem téged nem hívott ki egymás után 3 órán felelni tanár, hogy meggyőződjön arról, hogy tényleg tudod az anyagot. és nem akarta letöröltetni a rúzst a szádról, ami természetesen volt olyan színű. nem vaktában kategorizálok.
2010. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Én olyan vagyok :))), és nem vagyok üresfejű liba. :)
2010. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenük tökéletes? Hát pont te írod, hogy drága kozmetikumok, drága ruhák. Ez a tökéletesség? Gyakorlatilag semmit nem tudsz az emberről első ránézésre, fogalmad sincs, milye tökéletes.
2010. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek pár ilyen csajt.. és az a legdurvább, hogy ők sajnos nem buták, sőt nagyon kedvesek, de külföldiek:D:D
2010. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
en is ilyen vagyok, bar en nem otthon elek, hanem svajcban. es igen minden penz kerdese cak. a ruhaimtol kezdve taskakig , kiegeszitokon at parfumig smunkig mindenem markas csak. 2 nagy szekreny cuccom van . otthon csak a turibol meg a kinaibol oltozkodtem. nem tehettem ezt meg. otthon csak erre futotta. nem vagyok se qurva, es a pasim se tart el..takaritok foallasba egy hotelbe. nyugodtan lepontozhatsz
2010. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden csak pénz kérdése. Ha tehetné minden Nő a legszebbet, a legdrágábbat, öltené magára mindenből. De nem teheti, pláne Mo-n, persze van aki ezért mindenre hajlandó, van aki meg beleszületik és szerencsés. Egyébként a legtöbb ilyen nő még ha nem is okos, lehet belsőleg jobb harmonikusabb a külseje miatt és ez megdobja a vonzerejét
2010. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy szerencsés. Nem kell rögtön leszólni valakit azért, mert neki ez megadatott. Külsőség, de most egy bevásárlóközpont klotyójában nem szólít le valakit az ember és kezd el vele filozófiai kérdésekről beszélgetni. Viszont ettől még ő nem biztos, hogy buta, r*banc, vagy rossz ember.


Amúgy lehet, hogy ezen az oldalon már az is baj, ha valaki tökéletes, és azt mondjátok, hogy na persze az csak külsőség, de én pl évek óta küzdök a pattanásaimmal, huszonévesen, lassan a bőrgyógyásznál lakom és még mindig vannak olyanok, akik beszólnak, hogy milyen igénytelen vagyok, hogy ilyen a bőröm. Inkább akkor már azért utáljanak, ha választani lehetne, mert hibátlan...

Az emberek igenis a külső alapján ítélnek, ti is, ha tetszik, ha nem...

2010. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!