Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pimkie vagy H&M? Melyik a...

Pimkie vagy H&M? Melyik a jobb? Melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

én a pimkiet jobban szeretem, de a h&m is nagy kedvenc :) szerintem árban kb. ugyanaz a kategória, de a pimkies cuccok ár-érték aránya talán picit jobb

te melyiket szereted jobban? :D

2010. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én H&M párti vagyok:-D
2010. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pimkieben nagyon jó cuccok vannak imádom is de az eddig ott vett összes kabátom 2 mosás után úgy kifakult hogy gáz volt vele kimenni az utcára,a h&m-ben is vannak jó cuccok és azok szerintem tovább bírják.
2010. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább H&M-esebb a stílusom, de inkább turkálós vagyok. :D Háj end em olcsóbb is, de a Pimkie-ben is láttam tök jó leárazásokat most az Árkádban. H&M-be meg 250 vagy mennyi volt egy napszemcsi. :D
2010. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább H&M-es vagyok, de egyikben sem szoktam olyan gyakran vásárolni. Pimkie-ben jó cuccok vannak, csak azóta nem nagyon merek ott vásárolni, amióta vettem egy tök jó színes csíkos atlétát, aztán másnap megfogta a világossszürke táskám hátsó felét :S...
2010. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindkettőt szeretem, bár a h&m ruhái, cipői egyértelműen minőségibbek, pl a pimkie-s cipőm 2 hét alatt tönkre ment :D De jól nézett ki legalább :D meg a h&m-ben nagyobb a választék, mindig lehet kapni alapdarabokat is és aktuális divatos ruhákat is, míg a pimkie-ben általában csak az a havi divat szerint vannak ruhák, mondjuk nem mintha ez baj lenne csak mondom
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen H&M.:D

lehet,hogy drágább,de minőségi[lassan 4 éve megvan egy farmerom és csak most kezd kiszakadni],divatos,egyedi[néha kicsit fura ruhák vannak,de ha valaki szereti a dizájnt akkor neki találták ki hundemet].

pimkie-t nem nagyon ismerem[barátoktól hallottam véleményekeet[megoszlottak]és nézem is a kirakatot,de nem nagyon fog meg:S],de H&M-et annál jobban,szóval én mindenképpen hundemre szavazok.

2010. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pimkie! kedvenc! de ha fehérneműt akarok venni akkor mindenképpen H&M :D
2010. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt imádom:)
2011. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!