Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiú ismerősöm bulizásnál...

Egy fiú ismerősöm bulizásnál időnként megcsinálja, hogy tánc közben ledobja a cipőjét vagy nyáron szandálját és egy ideig mezítláb táncol. Ez furcsa szokás vagy inkább bevállalós, vagányabb dolog?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég furcsa, tekintve, hogy mekkora mocsok van egy szórakozóhely padlóján...
2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Túl sokat iszik.
2020. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa. A szórakozóhelyeken van egy csomó üvegszilánk.
2020. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az üvegszilánk tényleg veszélyes, arra meg, hogy koszos a padló azt mondja, pár perc alatt lemossa a talpát. Nem is emiatt érdekes, hanem mert lányoktól rendszeresen látni ezt, viszont fiúk közül csak kevesen vállalják be.
2020. nov. 1. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
A lányok azért veszik le a cipőt, mert a magassarkú iszonyat kényelmetlen. De egyébként a lányoknak ugyanúgy gáz ez a viselkedés.
2020. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok lány nem csak a magassarkút dobja le, nagyon sokszor a sima cipőt, papucsot is. Ha többet táncol, ugrál az ember, a férfi cipő is tud egy idő után nagyon kényelmetlen lenni, talán csak a sportcipő nem. Én is már többször azért mentem haza buliból hamarabb, vagy ülök hosszabb ideig, mert már nem bírom az adott cipőben a táncot, ilyenkor ülés közben én is leveszem kicsit, mert ilyenkor nem feltűnő, mások nem nagyon veszik észre.
2020. nov. 2. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Leveszi, mert fáj a lába a cipőben. Tánctáborban rendszeresen van pár ember aki előbb-utóbb megteszi.
2020. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyáron, amikor szandálban vagyok, és házibuliban, vagy zárt körű helyen vagyunk (persze ahol nem kiöltözve kell lenni), akkor én is simán megcsinálom, rövidgatya és póló mellé nem tartom cikinek.

De ha ünnepélyesen ki vagyok öltözve, akkor tartózkodok ettől.

(Fiú vagyok.)

2020. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!