Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább sok alsóneműt vesztek...

Inkább sok alsóneműt vesztek (egyenként) olcsón vagy kevesebbet drágán?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem Armani alsót (3db 12000) és még elég jól bírják, régebben viszont eszembe se jutott és inkább vettem 1-2 ezer forintért olyat, ami 1-2 hónap elteltével már rongyosak lettek.

2020. okt. 25. 10:25
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem van vegyesen-
2020. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem inkább kevesebbet veszek, de drágán

sokkal tartósabbak

2020. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Sokat kevesebbért. Kínaiba gyakorlatilag pár száz forintért hozzám vágnak egy alsót, és meglepően jól bírják.
2020. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak minőségit használok.
2020. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy vagyok vele, hogy alsóneműből sosem baj, ha több van. Nem kell se 1-2k-es sem, pedig több 10k-es kategória. Kettő között is be lehet lőni, hogy jó legyen árban és minőségben is.
2020. okt. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Sokat olcsón, semmivel nem leszek menőbb és több, ha Armani meg Chanel van rám húzva. Fogyóeszköz amúgy is, időnként jó lecserélni az egész gárdát pl. Akkor meg nem szívesen vágnék ki egy több tíz ezres hacukát, hiába tátog mondjuk lyuk rajta, de egy 300 forintos bugyiért nem fog fájni a szívem.
2020. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt írom. JPress alsó 3000, aztán két mosás után lóg, mint a rongy. A kínai meg lyukad itt-ott. Nekem szempont, hogy megbízható legyen, mert fiatal vagyok és ha például egy csajjal keveredek össze, akkor jó tudni, hogy az előző nap kimosott alsó nem vált ronggyá hirtelen. Csak mert meglepő (nem, mert azért kerül annyiba), hogy a "neves" alsó nem hagy cserben 30 mosás után se. Arról nem beszélve, hogy számomra fontos a környezetvédelem, így nem szívesen vágok a kukába havi szinten ruhákat. Mondom, míg sajnáltam rá a pénzt, nem ismertem ezt a minőségi szintet, csupa gagyi rongy volt nálam is.
2020. nov. 2. 06:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok: köszönöm a lepontozásokat, nyilván valakik nem tudtak engedni a sznobizmusukból. Sose értettem ha vélemény vagy választós kérdés van, akkor azt miért lehet pontozni, elvégre mindenkinek saját véleménye és válasza van. Itt nem a tanács pontosságát értékeljük hanem csak mondunk valamit. Ennek függvényében én is felértékeltem aki a drágábbat írta.

Zárójel bezárva.


Nekem még sosem volt olyan tapasztalatom, hogy a megvett tangám vagy bugyim lógott volna másnap rajtam. Elhiszem, hogy valakinek voltak rossz tapasztalatai, de az én 300 és 550 közötti kínai alsóim sose hagytak cserbe, pedig immáron talán 10 éve is van, hogy csak onnan vásárolok alsóneműt.

Nyilván tény, tönkremegy egy idő után, de még mindig vannak onnan olyan bugyijaim, amit 5 éve vehettem és még mindig hordom.

Másfelől ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a legtöbb diák nem fog tudni 1500+-t kiadni egy alsóra. Még ha valaki apuci pici lánya és egy napot se kell diákmunkázzon, akkor se feltétlenül fog márkás boltba venni alsót, mert egyszerűen a kínai kínálata jó a női alsók terén.


Na, meg azért van az a fajta átvérzés, amikor inkább kidobod a kukába a bugyit minthogy kimosd. Ezt egy márkással nyilván nem tenném meg, de erős gusztus kéne a kimosásához.

2020. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én közepes válasznak értékeltem, az utóbbit teljesnek. Nekem mondjuk a hihetetlen kategória, hogy az 500 forintos alsó jól bírja, de hát pont ezért a kérdés. A második elég informatív is volt. Bár bevallom, effektíve kínai boltba nem megyek be, a hideg ráz tőle, mert szerintem egy póló nem lehet 1000 Ft alatt. Ott valami nagy gáz van. Általános iskolában a család persze onnan ruházott fel részben, de hamar bolyhos lett a pulcsi stb... Bár valószínűleg a piacos alsó is ugyanaz a kínai. Amúgy én 5000-t is adnék egy évekig jó gatyáért, ha tudnám, nem rabszolgamunka eredménye, mert sajnos a márkás is csak az anyagra figyel jobban. Amúgy nem vagyok gazdag, csak van egy értékrendem. Péládul nem veszek pénznyelő autót és szinte csak csapvizet iszom, például :D
2020. nov. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!