Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az acélbetétes bakancsomat...

Bomo kérdése:

Az acélbetétes bakancsomat hogyan vegyem fel?

Figyelt kérdés
10 soros és az érdekelne, hogy hogyan kell bekötni a cipőfűzőjét, mert azt mondták, hogy a 10 soros az katonai és annak lehet X alakban is, de nagyon sok képen olyat látok, mintha csak 1 cipőfűző lenne belefűzve. Ezt hogyan kell megcsinálni? A segítségetek előre is köszönöm.
2010. aug. 9. 01:13
 1/3 BeerHunter ***** válasza:
39%

Úgy kötötd, ahogy neked tetszik. Nekem 20 soros van, és nem X-be, hanem párhuzamosan kötöm.

Csináltam egy bonyolultnak tűnő, de nagyon egyszerű fűzési sablont, ami szerint én is kötöm:

[link]

Ha valami nem világos írj még.

2010. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon fűzd be a legfelső lyukba az egyik szálat belülről kifelé (kb. 2 dm-t hagyj ott lógni). Aztán a másik végét átellenesen a legalsó Lyukba szintén belülről kifelé. Ezután alulról építkezel felfelé, csak az alsó szálat használva. Befűződ az alsó jobb oldali lyukba kívülről befelé, aztán egy sorral feljebb fűzöd, viszont belülről kifelé, aztán ismét a szemköztibe belülről kifelé, aztán egy sorral feljebb kívülről befelé és így haladsz egyre feljebb. Legalábbis én így szoktam bekötni (a boltban így mutatta egy őspunk) :D
2010. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat.^^
2010. aug. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!