Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni nude szinu...

Hol tudok venni nude szinu edzos leggingset?

Figyelt kérdés

Lattam ezen a heten az edzoteremben egy lanyon egy edzos szettet, full nude volt, ilyen vilagosabb szinu, es nekem nagyon tetszett, kenyelmesnek is tunt. Sajnos nem volt lehetosegem megkerdezni tole, hogy hol vette oket. Amugy a felsoreszen lattam elol egy kicsi vastagabb feher logot, ha esetleg valakinek volna tippje 😅 (de tuti, hogy nem gymshark vagy nike).

Olyat szeretnek, ami nem kerul tobbe, mint 10e ft, lehetoleg ne kelljen rendelni (gymshark🚫), es ne legyen h&m 🚫. Legjobb, ha olyan anyaga van, mint az edzos ruhaknak. 😊


2020. okt. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem tudom, hol lehet ilyesmit venni. De úgy fogsz kinézni benne, mint aki meztelen.
2020. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem VQ volt esetleg a logo? Ok szeretik az ilyen nude szinu cuccokat. Mondjuk ferfikent nem neztem meg a noi edzos ruhaikat, de lattam mar en is ilyen nude szinu edzos leggingsben, topban a teremben lanyt, az ove VQ volt, ha jol emlekszem. De nem olcsok a dolgaik sajnos :/
2020. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt sok szép edzős ruha van de eleg dragak es rendelni kell 🤷‍♀️

2020. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


eleg draga...

2020. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2, nem, nem az. ha jot neztem, az fekete. 😊 A lany felsojen viszont valami feher logo volt, es nem betubol allt.


#3,4 koszi a tippet, korulnezek azert. ❤

2020. okt. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!