Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy fehér tangás...

Szerintetek egy fehér tangás bikinihez milyen strandszoknyát vegyek?

Figyelt kérdés
Vettem idén egy fehér tangás bikinit és szeretnék vmilyen cuki strand miniszoknyát hozzá!Ti milyet vennétek?
2010. aug. 8. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek, úgyis mindenki látni fogja a segged, meg úgy valószínűleg mindened, ha fehér a bikini. Tök felesleges felvenned bármit is, úgyis a magamutogatás a célod vele :D
2010. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fehérhez szinte bármi illik :D én rózsaszínt vennék
2010. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a bőröd színe. Ha kreol vagy, akkor narancs, sárga, barna vagy pasztell színek (lila, barack stb). Ha világos bőrű vagy akkor élénk színt válassz pl. pink, vörös vagy lila. Ha drámai hatást akarsz akkor feketét vegyél, az örök klasszikus. 21/l
2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D

Főleg azért kérdeztem,mert a strandon pl.Balcsin,nem igazán szeretek átöltözni és a fürdőrucit már a nyaralóhelyen veszem át.De azért a fehér tangás bikiniben nem mennék csak úgy az utcán...:P

De egy ilyen cuki strandszoknya már elég lenne.Rövid nacit nem nagyon szeretem,inkább szoknyás vok.

2010. aug. 10. 00:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Most láttam meg ezeket a szűk strand miniket pl...

Akár a fekete is jó lehetne...

De vannak még ott egy csomó színben ilyen minik.

Szerintetek?Mindenképp kéne valami ilyesmi!


[link]

2010. aug. 20. 22:34
 6/10 A kérdező kommentje:
2010. aug. 20. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor minek vettél tangásat? ha csak az utcára kell, h eltakarjon vmi akkor vedd rá a ruhádat
2010. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem az amit linkeltél tökéletes lenne:D
2010. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most nem azért de a tangás nagyon kiment a divatbol de bocsi h ezt leirtam és szerintem ami a képen van az tökéletes a kedvenc szinedben de a pink a legjobb puszi
2010. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a tangás bikini nagyon gáz és k*rvás. Mindegy innentől, hogy mit veszel fel hozzá.
2010. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!