Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan bakkancs/csizma,...

Van olyan bakkancs/csizma, ami elég vastag, hogy egész télen ne fazzon a lábad, teljesen vízálló és még divatos is/nem néz ki túl rosszul?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem nagyon értek a divathoz. Eddig csak olyan kényelmesnek tűnő, vastag, vízálló bakkancsokat láttam, amik nekem nem tetszettek, öregesnek tűntek.

Köszi, ha válaszolsz!



2020. okt. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Martens van, 3 éves és nem ázik be. Gyapjú zoknival hordom.
2020. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Bakkancs xdd jo h nem 3 k-val irod
2020. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:

Nekem is van Martens de az inkább őszi/tavaszi. Télen max valami gigathermo zoknival lenne okés de a talpa nagyon csúszik.

Amúgy én újabban rákaptam ilyen szlovák oldalakra, most is onnan rendeltem egy platformos bélelt bakancsot. Helyben ami tetszett, az nem volt bélelt, ami meg bélelt, az nem tetszett :D CCC-ben is érdemes körülnézni, bár rendes bundásakat ott se találtam ami jól is nézett volna ki. De arra már jó hogy bemész és letapizod hogy na mennyire vastag, mennyire bélelt.

2020. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Martens tök jó, én télen azt szoktam hordani. Nekem nagyon tetszik, a vízállóságával nincs gond, és hát nem túl meleg, de hacsak nem akarsz a suliban váltócipőt, ez nem olyan nagy hátrány (ha meg sokat vagy kint hidegben, tudsz meleg zoknit húzni bele). Mondjuk elég drága, de az enyém legalábbis nagyon tartósnak tűnik, szerintem megéri.

A talpa viszont nekem is brutál csúszós, de inkább beltérben, járólapon szoktam ezt érezni, mondjuk boltokban, kint nem vészes, még akkor se, ha havazik. De ezt is meg lehet szokni, mondjuk volt olyan, hogy repülőtéren rohantam a beszálláshoz, és annyira csúszott ott a Martens talpa, hogy nem tudtam megállni, belecsúsztam szó szerint abba a pultba, ahol ellenőrzik a személyit :D

2020. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Timberland Martens, Undercover, Gladiator vagy túrabakancs.
2020. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!